Algaja ettevõtja vajab kaasamõtlemist ja julgustamist

Avaldatud: 8. november, 2019

TSENTRI masinasaalis olevate suurte mööblitükkide vahel hakkavad silma põnevates värvides väikesed detailid – erikujulised puidust kõrvarõngad.  Valmis detailidele tuleb järele särasilmne noor ettevõtja Merilyn Mõttus.

Milline on sinu varasem kokkupuude TSENTRIGA?

MM: Käisin Tartu Kutsehariduskeskuses õppides TSENTRIS ekskursioonil. Mul tekkis kõrvarõngaid valmistades küsimus laki kohta ja õppejõud soovitas TSENTRIST nõu küsida. Laki küsimuse kõrval tuli ka pinnaprinteri teema jutuks. Maalisin oma kõrvarõngaid algul käsitsi, aga see võttis palju aega. Praegu tellisin esimese pinnaprinteri abil tehtud partii. Päris algul lõikasin detailid vibrosae abil välja, hiljem laseril, kuid praegu tellisin TSENTRIST nii laserlõikuse kui prindi.

Miks tellisid teenuse just TSENTRIST?

MM: Minu jaoks on väga oluline suhtlus ja isiklik kontakt, seepärast tulin ise kõrvarõngastele järele, kuigi oleks saanud ka postiga saata. Algajal ettevõtjal on algul palju küsimusi ja siis on väga oluline, et keegi kaasa mõtleb ja julgustab. Randi on palju häid näpunäiteid ja nõu andnud.

Kus sa oma tooteid müüd?

MM: Olen müünud peamiselt Facebooki ja Instagrami kaudu. Väike müük on toimunud ka Etsys, aga kuna teen seda oma põhitöö kõrvalt, siis on aega nappinud.

Kas oled TSENTRI kodulehelt vaadanud meie turunduskoolituste videosid?

MM: (vaatab kodulehte) Oi, siin on nii palju põnevaid ja vajalikke teemasid, kindlasti vaatan neid videosalvestusi. TSENTRIS on kõik nii huvitav!

 

Vestles: Hille Lillemägi, hille@tsenter.ee

e.H.e tooteid on võimalik osta:
  • FB https://www.facebook.com/eHeJewelry/
  • Instagram https://www.instagram.com/ehejewelry/
  • Tartust Roosiaida käsitööpoest, Kiiks ja Knihv poest ja Lõunakeskuse Kingiabi poest, Tallinnas on ehted müügil samuti kingiabi poes. 
Vaata ka TSENTRI kodulehelt koolituste videosid:

 

 

Jaga postitust:
Tsenter