Laserlõikuspink

  • Laser võimsusega 100W. Lõikuri tööala on 600×900 mm detailile kõrgusega 400mm.
  • Masinasse on võimalik panna ka pikemaid detaile, kuid töödelda saab ainult tööalale jäävat ala, sealjuures ei tohi materjal olla paksem kui 20 mm
  • Võimalik lõigata kuni 8mm paksust vineeri, puitu, pleksiklaasi jm (v a metalli)
  • Eelistatuim failiformaat on AI. Aktsepteerime ka SVG, DXF, DWG ja PDF formaate, kus joonis on vektorgraafikas.
  • Suudame graveerida ka JPG pilte, kuid selles formaadis pole võimalik lõikustöid teostada.
  • Oleme võimelised kliendi jooniseid masinale sobivaks seadistama ning paberil tooduid jooniseid digitaliseerima. Kliendi jooniste puhul on oluline, et joonisel olevad erinevad lõikuse tüübid jaotuks faili sees joonisekihtidele ja oleksid märgitud erinevate värvidega: 1) Lõikejoon – must joon; 2) Graveeritud pind – sinine joon.

Hind kujuneb vastavalt ajale, mida masin kulutab töö tegemiseks.

Vaata laserlõikurit tutvustavat videot:

 

 

Arvjuhitav laserlõikuspink töötab laserkiire abil ning selle funktsiooniks on lõigata erinevaid materjale. Laserkiire tugevust ja võimsust saab reguleerida. Olenevalt materjali paksusest ja tihedusest sõltub, kui läbi või kui sügavale kiir lõikab. Laserit juhitakse arvutiga ning Lisaks vektorgraafikale on graveerimiseks võimalik kasutada ka jpg-formaadis fotofaile. Kõige paremini õnnestub lõikamine puidule, kuid saame lõigata ka pleksiklaasi. Printeris on ühendatud nii loominguline kui tehnoloogiline moment. Oleme võimelised kliendi jooniseid masinale sobivaks seadistama ning paberil tooduid jooniseid digitaliseerima. 

Palume päringud saata aadressil tsenter@tsenter.ee

Jaga postitust:
Tsenter