BCS Itera

Avaldatud: 20. november, 2020

BCS Itera

Vaata lisaks Microsofti partnerid Eestis

ARENDAJA

JUURUTAJA

BCS Itera AS

Üks suurimaid majandustarkvara lahendusi pakkuv ettevõte Baltikumis. Suurim ja pikaajalisem Dynamics 365 Business Central (NAV) ja ärianalüüsi lahenduste juurutaja Eestis, kellel on kõrgeim Microsoft Partner Programmi sertifikaat (Microsoft Partner Gold Enterprise Resource

ASUTATUD 03.04.2000
TÖÖTAJATE ARV 63 (seisuga 30.09.2020)
KLIENTE (BALTI RIIKIDES) 500 + ettevõtet

5000 + kasutajat

SIHTGRUPP Keskmised ja suured ettevõtted
MOODULID

(Tootmiseettevõtetele)

 • Finantsjuhtimine
 • Tootmine
 • Ladu
 • Ost
 • Müük
 • Palk ja personal
 • Kliendi- ja kontaktihaldus
 • Ärianalüüs
HIND

(paketid, kuutasud)

 1. Pilves kuutasu põhine
 2. Ostetud litsents pilves
 3. Ostetud litsents ja oma server
JUURDEPÄÄS ·     Pilveplatvorm
LISAINFO BCS Itera osaleb projektis Internet of Business: standardiseerides majandustehingu info.

Projekti Internet of Business (IoB) eesmärgiks on arendada turvaline ja standardiseeritud reaalaja majanduse kontseptsioonil põhinev võrgustik, kus kõik äritehingud toimivad digitaalselt, suures osas automatiseeritult ja reaalajas. IoB projekt on saanud toetust nii Interreg Baltic Sea Region Seed Money programmist 2016 aastal kui ka CEF Telecom 2016 Programme: eInvoicing programmist 2017 aastal.

2020 aastal jätkuvad projekti tegevused CEF Telecom 2019 Programme: eInvoicing programmi toetuse abil.

Projekti elluviimise periood: 01.02.2020 – 31.01.2021

 

LINGID, ALLIKAD https://www.itera.ee/solutions-category/tootmine/
https://www.itera.ee/2020/11/erp-projekt-tark-opib-teiste-vigadest/
https://www.itera.ee/lahendused/ehituskaubad-3/
https://www.itl.ee/internet-of-business-majandustehningud/

 

BCS Itera AS on Edukas Eesti Ettevõte 2020

 

KOMMENTAARID JA KLIENDILOOD

TIMBECO

Eesti üks vanimaid puithoonete ja element- konstruktsioonide tootjaid Timbeco meeskond kaardistas ja uuris ligi kaks aastat erinevaid majandustarkvaratootjaid, kes pakuks ettevõttele ühtset platvormi. Tutvuti Axapta, NAVi, Directo ja teiste lahendustega, kuid lõpuks tehti valik NAVi kasuks, mis tundus kõige paremini sobivat oma mahult ja paindlikkuselt. Vähetähtis pole seejuures ka asjaolu, et Timbeco on aina rohkem liikunud Microsofti platvormi suunas, nagu näiteks Office 365 pilvelahendused. Ettevõttes usutakse, et integreeritus erinevate Microsofti tarkvarade vahel annab parima sünergia ja efektiivsuse. 

Puitmajatootja meeskond kaardistas intensiivselt koostöös BCS Iteraga võimalikke lahendusi. Põhiline eesmärk oli saada kõigi ettevõtete reaalajas andmed ühtsesse süsteemi. Sageli saadi mingeid andmeid alles kuu või kaks hiljem ning nende põhjal oli väga keerukas midagi analüüsida ning õiged otsuseid teha. Teine eesmärk oli vähendada töötaja ajakulu andmete käsitsi sisestamisel ehk sõna otseses mõttes loobuda kilplase tööst. Soov on saada kogu asjaajamine firmades paberivabaks. 

BELLUS: Seadmete automatiseerimine tõi 33% tootlikkuse tõusu

Väga õpetlik aeg Belluse arengus olid aastad 201–2015. „Aastani 2013 kestnud väga kiirele käibekasvule järgnes äkitselt käibe vähenemine, millega paraku ei kaasnenud sama kiiret kulude kahanemist. Saime aru, et nüüd on aeg midagi kardinaalselt muuta. Mõistsime selgelt, et jätkusuutlikkuse seisukohalt on oluline pidevas kasumis olla,“ meenutab finantsjuht. Nii kaasati väljastpoolt konsultant, kes aitas meeskonnal seada paika eesmärgid ning pani nad taas ühise eesmärgi nimel tööle.

Belluse tootmine on väga tööjõumahukas ning käsitsitöö osakaal on suur. Otsustati viia läbi automatiseerimine ning tõsta masinate tootlikkust, kuigi masinate operaatorid olid seda meelt, et efektiivsus on niigi tipus. Hakati jälgima masinate tööaega ning ettevõtte juhi Rolf Relanderi sõnul olid esimesed tulemused šokk, kahjuks negatiivne šokk.

Seejärel otsustati viia mõõtmine iga operaatori juurde: iga seadme juurde paigaldati tahvelarvuti, kus kuvati reaalajas vahetuse info. Järk-järgult hakkasid töötajad saama aru, mis on nende roll, kui oluline on nende töö ettevõtte mastaabis ja kuidas saada andmeid paremaks.

Bellus Furniture OÜ asutati 1997. aastal, toodetakse diivaneid, voodeid, toole, madratseid, patju

 

LINGID,  ALLIKAD https://www.itera.ee/kliendilood/puitmajade-tootja-timbeco-uue-tarkvara-valikul-latti-alla-ei-lase-dynamics-nav/

https://www.itera.ee/kliendilood/bellus-seadmete-automatiseerimine-toi-33-tootlikkuse-tousu/

Jaga postitust:
Tsenter