Eesti Mööblitootjate aastakonverents 2023: fookuses on mööblitootmise tulevik

Avaldatud: 17. august, 2023

18. augustil avab Mulgi Elamuskõikus uksed Eesti mööblitootjate aastakonverentsile “Mööblitootmise väljakutsed 2023”, mis pühendub mööblitööstuse aktuaalsetele teemadele ning tulevikuväljavaadetele.

Konverents toob osalejateni ülevaate majanduskeskkonnast ja selle pakutavatest kasvuvõimalustest, arutelud keskenduvad tulevikumaterjalidele ning e-kaubanduse väljakutsetele. Esinejateks on peamiselt kogenud ettevõtjad, kes jagavad oma isiklikke kogemuslugusid roheliste algatuste elluviimisest, keskkonnamõju hindamisest ning keerukate olukordade lahendamisest.

Sündmusel pööratakse esmakordselt tähelepanu küsimusele, kas keskkonnasõbralikust mööblitootmisest võiks saada Eesti mööblitootmise uus narratiiv. Lisaks saavad osalejad osa praktilisest töötoast teemal “Kes on tisler?”

Ekspositsioonialal tutvustavad oma tooteid ettevõtted ja organisatsioonid. Muuhulgas näeb koostööroboteid, kes simuleerivad päris töid nagu lihvimine ja laseriga markeerimine ning  tervitusjoogi pakkumine.

Juba viiendat korda toimuv augustikuine konverents pakub võimalust mitte ainult osa saada huvitavast konverentsiprogrammist, vaid ka külastada tootmisettevõtteid.

Konverentsi korraldavad Kagu-Eesti Puiduklaster, Eesti Mööblitootjate Liit ja Võrumaa Kutsehariduskeskuse kompetentsikeskus TSENTER.

Konverentsi täpsem kava ning muu oluline info on leitav siin

Lisainfo: Hille Lillemägi

hille@tsenter.ee, tel 5302 5373

Jaga postitust:
Tsenter