Eesti parim regionaalne praktikakoht on Wermo

Avaldatud: 29. august, 2019

Eesti Tööandjate Keskliit tunnustas Võru mööblitootjat  AS Wermot tiitliga „Parim regionaalne praktikoht 2019.”  29. augustil andis haridus- ja teadusminister Mailis Reps ettevõtte juhile pidulikult üle diplomi ja selle juurde käiva klaastaiese.

AS Wermo juhi Tiit Kolgi sõnul tuli tunnustus nende meeskonnale üllatusena. Tema sõnul aitab  praktikantide koolitamine kaasa valdkonna arengule ning seetõttu on AS Wermo olnud alati avatud  praktikahuvilistele. Praktikantide juhendamine koormab küll ettevõtet, kuid  kindlustab lõpetajate hea ettevalmistuse ja aitab  neil luua sidet tulevase töökohaga. Kui praktikandi ja ettevõtte koostöö sujub, ei pea praktikant  tööd otsima ega ettevõte töötajat.

Wermos on kaasaegsed töötingimused ja kogemusega töötajad, ettevõte on oma valdkonna ihaldusväärsemaid tööandjaid.

Võrumaa Kutsehariduskeskuse kompetentsikeskus TSENTER on rõõmus ja uhke, et tunnustus tuli Kagu-Eestisse ja leiab, et Wermo on selle kuhjaga välja teeninud. 

Võrumaa Kutsehariduskeskuse kompetentsikeskuse TSENTER esindajana käis kohal, kirjutas ja tegi pilti meie praktikant Merle Koop.

Märkus: TSENTER on Võrumaa Kutsehariduskeskuse osa. Wermo AS-i esitas parimaks praktikakohaks Võrumaa Kutsehariduskeskus.

 

Jaga postitust:
Tsenter