Eziil

Avaldatud: 18. november, 2020

Eziili põhiandmed ja kliendilood

 

Arendaja Eziil Production Intelligence OÜ 
Asutatud 28.12.2015
TÖÖTAJATE ARV 22 (seisuga 30.09.2020)
Sihtgrupp Väikese ja keskmise suurusega, kuni 100 töötajaga tootmisettevõtted
MOODULID Tootmine, ladu, ost, müük
LIIDESED E-pood (kokkuleppel), Hansaworld, Merit Tarkvara, Scoro, Noom, Directo äritarkvara, GlobalReader
HIND Hinnastamine toimub inimeste ehk kasutajate põhiselt
TUGITEENUSED  
Koolitus Tasuta, online, veebis videod
Demoversioon Tasuta
Webinar Tasuta
Kasutajatugi Tasuta
Tootmistarkvara test Tasuta
LISAINFO
    • Tarkvara on loodud tootmise taustaga inimeste poolt
    • On üles ehitatud väga loogiliselt ja kasutaja mugavust silmas pidades
    •  Oma paindlikkuse tõttu sobilik tootmisettevõtetele erinevates valdkondades
    • Etteveõte osaleb Eesti-Norra koostööprogrammis “Green ICT”, mis lõpeb 31.01.2023. Selle tulemusena tootmistarkvara:

·       on modulaarne ja paindlik, järgides tööstusstandardeid
·       võimaldab kiiret ja paindlikku integratsiooni teiste ettevõttes kasutatavate süsteemide (raamatupidamistarkvara jms) ja riistvaraga
·       on disainitud viisil, et seda saaks osade kaupa kasutada, võimaldades lisamoodulite kiiret ja paindlikku integreerimist
·       võimaldab kiiret juurutamist madalamate kuludega
·       suudab mõõta kasutajate ökoloogilist jalajälge, pakkudes toodetud toodetele CO2 valideerimise sertifikaati

LINGID JA ALLIKAD  

https://eziil.com/
https://eziil.com/ee_blogi
https://eziil.com/green-ict
https://eziil.com/sunorek
https://softrend.ee/ettevottest/

 

KOMMENTAARID JA KLIENDILOOD

EZIIL, turundusjuht Marko Laanes:

Programmi on arendanud tootmise taustaga inimesed, st need inimesed,kes teavad oma kogemuse põhjal, millised probleemid tootmises on ja kuidas peaks töö olema organiseeritud, et saada paremaid tulemusi.

Meie puhul on oluline välja tuua samm-sammult moodulite lisamine, et ei hakataks korraga kõike digitaliseerima, vaid tuleks võtta aega. Meie lähenemine juurutamisele on selline, et aitame samm-sammult edasi, et mitte anda korraga liiga palju kliendile kätte, vaid et ta saaks reaalselt abi ja võimaluse stabiilselt edasi liikuda.

See, kui pikk on teekond üleminekul Exceli tabelist tarkvarale, sõltub ettevõttest. Üldjuhul suudavad ettevõtted oma protsessid täielikult tarkvarale üle viia aasta jooksul. 

Meie tugevusteks on online koolitused. Alustasime nendega väiksemas mahus juba 2019. aastal, kuid koroonakriis andis 2020. aasta kevadel tõuke nendega suuremas mahus tegelemiseks. Lisaks Youtube’i videotele on meil Online MasterClass, mida mitmed ettevõtted on juba läbinud. Online koolitused aitavad säästa aega, mida ettevõtted peaksid muidu kulutama uue inimese väljaõppele. Video abil on võimalus õppida endale sobivas tempos. Loomulikult oleme kokkuleppel valmis klienti kohapeal, tema ettevõttes koolitama. Kokkuvõtteks võib öelda, et me oleme näoga kliendi poole, aga ettevõtja peab ka ise tulemuse nimel panustama.

SOFTREND

Protsessiinsener Jelena Kaare: „Tootmise protsessid on Eziiliga läbipaistvamad: saab analüüsida, võrrelda ja korrigeerida iga tootmist puudutavat aspekti alates toote omahinnast lõpetades tootmisvõimsuse planeerimisega ja operatsioonide ajakuluga”

SOFTREND – Eesti disain, Eesti toode. Softrend Online OÜ on üle 20 aasta pehmet mööblit tootnud  pereettevõte, kus  35 meistri käe all Väänas asuvas tehases valmib käsitööna mugav ja kvaliteetne mööbel. Kokku töötab ettevõttes 55 inimest, 70% toodangust läheb ekspordiks.

SUNOREK

AS Sunorek on enam kui 25 aastat tootnud ja müünud Eestis aknakatteid. Alates aastast 2000 on AS Sunorek Tank Indoor kaubamärgi all arendanud, disaininud, tootnud ja turustanud erimõõdus mööblilahendusi. Koostöös Eziiliga on nende tootmises lahendatud tootmise planeerimine ja tootmise jälgimine.

Tank garderoobisüsteemide tehase juht Karto Kõrv: „Kui mina tulin Sunorek ASi tööle 2017. aasta juulis, siis käis asi nii, et tehtud töö märgiti paberile ja igal hommikul korjas tootmisjuht paberid kokku ja sisestas selle tabelisse, mis oli koostatud Excelisse.  Probleemiks oli see, et kõik käis läbi Exceli tabeli, tekkisid olukorrad, kus tabel oli hõivatud, sest keegi unustas välja logida, läks arvuti tagant ära jne. Ning siis oli tabeli kasutamiseks võimalik ainult read only. Selge oli see, et Exceli maailmale tuli leida alternatiiv. Ühel hetkel kodus mingit ajakirja sirvides avastasin artikli Eziilist. Selles tutvustati Eziili kui tootmise jälgimise tarkvara. Kuna meie majas oli sellest just puudus, siis tekitas see teema minus kohe ka uudishimu, võtsin nendega ühendust ning sealt hakkas asi edasi arenema.”

Karto Kõrv lisab, et Eziili kasuks rääkis tugev toode ja meeskonna paindlikus eriarenduste osas. “Eziili kasutamine teeb kõik kompaktseks ja me võidame aega, mille võrra saame reaalselt rohkem tööd teha.”

 

Jaga postitust:
Tsenter