Priit Salumaa sõnul oli Väimelas üks parimaid Garage48 häkatone

Avaldatud: 23. oktoober, 2017

20.-22.oktoobri nädalavahetusel sai Võrumaa Kutsehariduskeskuse tehnomajas ideest teoks esimene puiduhäkaton Garage48 Wood

48 tunni jooksul valmistasid puiduvaldkonna tudengid ja spetsialistid nii Eestist kui ka Lätist prototüüpe ning lahendasid puidu- ja mööblitööstuse väljakutseid.

Üritusel sündis 18 ägedat toodet: nutisein kraami ladustamiseks, volditav mööbliese, valgustusega peegelkapike, puidust lamamistool, kerge ja stiilne valimiskabiin, ostukäru kaht last lõbustava mänguautoga, uudsete prussiliidestega disaindiivan, kaunis ja stiilne prügikast, reguleeritav pakk-taburett, poekott-jalgrattakorv, dünaamiline voodi-mängumaja, veerekuulimäng (marbles) ja kaheinimese löökkuulilaud (pinball), koerajaam ehk kapp koera toidule ja muule kraamile, konstruktor-puuonn, kaasaskantav kontor rasketes tingimustes arvutiga töötamiseks, reguleeritava kõrgusega töölaud, vineerist volditav paat ja elektriline kolmratas. Ideed on tehniliselt veenvalt ja ilumeelega teoks tehtud. Mitmed projektid olid nädalavahetuse ajaviide, kuid vähemalt esitluste järel lubasid mitmed, et püüavad toote päriselt turule tuua.

Vaata pildigaleriid ning Vahur Afanasjevi ja Mare Sabolotny otseblogi Postimees.ee lehelt

Vaata pildigaleriid Garage48 Facebooki lehelt

Foto: Garage48 Wood võitja BikeBox / Taavi Karu ja Sandra Karu

Jaga postitust:
Tsenter