Instrutec messil räägitakse tootmislahendustest täna ja tulevikus

Avaldatud: 7. november, 2016

Kutsume Teid või Teie ettevõtte esindajat osalema Tööstuse 4.0 lahenduste tutvustusseminaril „Tootmislahendused täna ja tulevikus“, mis toimub 17. novembril kell 10.30 – 14.00 Instrutec 2016 messi raames.

Seminari eesmärk on anda konkreetne ülevaade erinevatest tehnoloogilistest lahendustest, mille kaudu on võimalik tõsta tootmise efektiivsust. Soovime koos teiega arutleda, mida toob endaga kaasa toomise digitaliseerimine ja kas IT suudab reaalselt vähendada ettevõtte investeerimisvajadust ja kulusid ning millised on võimalused muutuste toetamiseks.
Toome teieni parimad praktikad ja lahendused tootmisahela kogu protsessi lõikes, rääkides:
– Tootmise planeerimisest
– Tootmisettevõtete inimressursi haldamisest
– Tootmisahela efektiivsuse hindamisest
– Toote kvaliteedi tuvastamisest
– Tarkadest logistikalahendustest laohalduses
ja sellest, kuidas erinevaid lahendusi ühtseks integreeritud tervikuks liita ning seeläbi luua paindlik tehas, mis võimaldab vastu võtta kiiremaid otsuseid madalamate kuludega.
Seminari kava on lisatud käesolevale kirjale.
Seminari korraldavad Eesti Masinatööstuse Liit, Eesti IKT klaster ning Instrutec, tuues teie ette tugevad praktikud IT sektorist nagu: Proekspert, Columbus Eesti, Tieto Estonia, Fujitsu Services, Helmes, LeanIT.

Täpsem kava vt tootmislahenduste-seminar
Kohtade arv on piiratud seminarile registreerumine aadressil: gertrud@fair.ee
Seminar toimub projekti „Eesti IKT klaster“ raames, mille elluviimist toetab Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond.

Jaga postitust:
Tsenter