Internetiportaal Ukraina töötajatele ja Eesti tööandjatele

Avaldatud: 2. märts, 2022

Eesti Töötukassa avas internetikeskkonna, kus tööandjad saavad panna üles oma tööpakkumised ja Ukrainast saabunud inimesed või nende kontaktid Eestis saavad tööandjatega ühendust võtta ning uurida töövõimaluste kohta.

Loodud internetikeskkond on ka vene ning inglise keeles, arvestades, et info on suunatud Ukrainast saabujatele.

Tööandjad, kes soovivad tööd pakkuda, saavad seda teha sellel lehel – https://www.onlineexpo.com/ru/rabota-dlia-ukraintcev-v-estonii/. Võimalusel palume töökoha info sisestada ka vene ja/või inglise keeles, kui see võimalus puudub, pakub keskkond automaat-tõlget. Juhul kui tööandja vajab info sisestamisel abi, siis palume sellest teada anda aadressile helpdesk@onlineexpo.com  Keskkonna kasutamine on nii tööandjatele kui  tööotsijatele tasuta. Lisan ka juurde, et Eesti Töötukassa uuendas alles eelmisel nädalal enda kodulehte.

Küsimuste korral palume tööandjatel võtta ühendust töötukassa maakondliku osakonna tööandjate konsultandiga (Gea Meriste, tel 5919 8014 e-post gea.meriste@tootukassa.ee) Gea on järgmise nädala lõpuni puhkusel, aga tel on suunatud ja kõik kõned saavad vastatud.

Ene Kerge
Töötukassa Võrumaa osakond
osakonnajuhataja

Toetame töö ja töötaja leidmisel!
786 8760
529 9550
tootukassa.ee
facebook.com/eestitootukassa
youtube.com/tootukassa

Jaga postitust:
Tsenter