Kompetentsikeskus TSENTER otsib visioonikat juhti

Avaldatud: 6. juuni, 2022

Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus TSENTER on positiivsete muutuste lävel ja otsib uut juhti, kelle eestvedamisel sünnivad keskuse järgmise tegevusperioodi visioon ja kava selle elluviimiseks.

TSENTRI juhi Mart Nilsoni sõnul on innovaatilise organisatsiooni arenguks vaja aeg-ajalt värsket vaatenurka: ”Kuna alanud on uue projektiperioodi ettevalmistus, siis otsime juhtimisprotsessi värsket jõudu.” Nilson kinnitab, et kogu senine kollektiiv toetab uut juhti oma kogemuste ja teadmistega ning ka temal on plaanis jätkata arendusjuhina.

TSENTER tähistab peagi juubelit: 28. mail 2012 rahuldas EAS Võrumaa Kutsehariduskeskuse taotluse kompetentsikeskuse arendamiseks ja ehitamiseks. Võrumaa KHK direktori Eveli Kuklase sõnul on TSENTER täna valdkonna ettevõtetele hea koostööparter ning andnud oma panuse puiduvaldkonna populariseerimisel. Üha rohkem ettevõtteid teeb keskusega koostööd rakendusuuringute ja teenuste osas, paljud õpilasfirmad on saanud siit oma esimese puiduettevõtte kogemuse.

TSENTER on Võrumaa Kutsehariduskeskuse struktuuriüksus, mille peamisteks tegevusvaldkondadeks on tootearendus, viimistlus ning koolitused puidu- ja mööblisektori töötajate.

Vaata töökuulutust!

Kompetentsikeskuse juhi eestvedamisel sünnivad TSENTRI järgmise tegevusperioodi visioon ning tegevuskava selle elluviimiseks.

Sobival kandidaadil on:
• kõrgharidus
• juhtimisalane kogemus
• väga hea eesti ja inglise keele oskus
• suurepärased liidriomadused
• analüütiline ja strateegiline mõtlemine
• väga hea suhtlemis- ja esinemisoskus
• inimeste ja organisatsioonide kaasamise võimekus

Kandideerimisavaldus, CV ja haridust tõendava dokumendi koopia palume esitada 8. augustiks e-posti aadressil vkhk@vkhk.ee.

Täpsem info: Eveli Kuklane, Võrumaa Kutsehariduskeskuse direktor
tel 5308 9990, eveli.kuklane@vkhk.ee.

Jaga postitust:
Tsenter