Kontaktid

Aadress: Pärna tee 1, Väimela, Võru vald, Võru Maakond 65566

Üldtelefon: +372 782 0298
E-mail: tsenter@tsenter.ee

NB! Sisestage GPS-i  TSENTER, Pärna tee, Väimela

Juriidiline aadress: Võrumaa Kutsehariduskeskus, reg 70005542, Kooli tee 1, Väimela, Võru vald, Võrumaa 65566

 

Britt Vahter

Britt Vahter

Juhataja

Tel: +372 5855 9285 britt@tsenter.ee

Merle Tsirk

Merle Tsirk

Büroojuht

Tel: +372 5301 0475 merle@tsenter.ee
Päringud, andmebaasid, aruandlus

Jörgen Dobris

Jörgen Dobris

Puidutöötlemise arendusjuht

Tel: +372 5855 7378 jorgen@tsenter.ee
Viimistlus, puidutehnoloogia

Kaido Mäesalu

Kaido Mäesalu

Arendusjuht (0,8 kohta)

kaido@tsenter.ee
Arendustegevused, ettevõtlus

Mart Nilson

Mart Nilson

Tootearenduse arendusjuht (0,5 kohta)

Tel: +372 53 024 685 mart@tsenter.ee
3D-skaneerimine,
3D-mudelid, tootearendus

Hille Lillemägi

Hille Lillemägi

Turundusjuht (0,5 kohta)

Tel: +372 5302 5373 hille@tsenter.ee
Info jagamine,
Kagu-Eesti Puiduklaster

Randi Sepping

Randi Sepping

Masinasaali juhataja
Tauno Erik

Tauno Erik

Masinasaali spetsialist

tauno@tsenter.ee
Joonestamine, kujundus

Tanel Velga

Tanel Velga

Arendusspetsialist (0,25 kohta)

Tel. +372 5378 1121 tanel@tsenter.ee
Pinnatrükk

Aili Zupping

Aili Zupping

Majahaldur

Viimistlustööd

Lauri Semevsky

Lauri Semevsky

Võrumaa Kutsehariduskeskuse projektijuht
Jaga postitust: