Kontaktid

Aadress: Pärna tee 1, Väimela, Võru vald, Võru Maakond 65566

Üldtelefon: +372 782 0298
E-mail: tsenter@tsenter.ee

Palume kõik päringud saata aadressile tsenter@tsenter.ee

Teenuste hinnakiri

NB! Sisestage GPS-i  TSENTER, Pärna tee, Väimela

Juriidiline aadress: Võrumaa Kutsehariduskeskus, reg 70005542, Kooli tee 1, Väimela, Võru vald, Võrumaa 65566

 

Britt Vahter

Britt Vahter

Juhataja

Tel: +372 5855 9285 britt@tsenter.ee

Merle Tsirk

Merle Tsirk

Büroojuht

Tel: +372 5301 0475 merle@tsenter.ee
Päringud, andmebaasid, aruandlus

Kaido Mäesalu

Kaido Mäesalu

Arendusjuht (0,8 kohta)

kaido@tsenter.ee
Arendustegevused, ettevõtlus

Jörgen Dobris

Jörgen Dobris

Puidutöötlemise arendusjuht (0,5 kohta)

Tel: +372 5855 7378 jorgen@tsenter.ee
Viimistlus, puidutehnoloogia

Mart Nilson

Mart Nilson

Tootearenduse arendusjuht (0,5 kohta)

Tel: +372 53 024 685 mart@tsenter.ee
3D-skaneerimine,
3D-mudelid, tootearendus

Hille Lillemägi

Hille Lillemägi

Turundusjuht (0,5 kohta)

Tel: +372 5302 5373 hille@tsenter.ee
Info jagamine,
Kagu-Eesti Puiduklaster

Randi Sepping

Randi Sepping

Masinasaali juhataja
Tauno Erik

Tauno Erik

Masinasaali spetsialist

tauno@tsenter.ee
Joonestamine, kujundus

Ants Hindrek Tiido

Ants Hindrek Tiido

Masinasaali spetsialist
Lauri Semevsky

Lauri Semevsky

Tootearenduse projektijuht (0,6)

Tel: +372 5294166 lauri@tsenter.ee

Astrid Org

Astrid Org

Projektijuht (0,8 kohta)

Tel. +372 528 3552 astrid@tsenter.ee
Skilled-up

Helje Mesi

Helje Mesi

Majahaldur

Viimistlustööd helje@tsenter.ee

Jaga postitust: