Kontaktid

Aadress: Pärna tee 1, Väimela, Võru vald, Võru Maakond 65566

Üldtelefon: +372 782 0298
E-kiri: tsenter@tsenter.ee

Palume kõik päringud saata aadressile tsenter@tsenter.ee

Teenuste hinnakiri

NB! Sisestage GPS-i  TSENTER, Pärna tee, Väimela

Juriidiline nimi ja aadress: Võrumaa Kutsehariduskeskus, reg 70005542, Kooli tee 1, Väimela, Võru vald, Võrumaa 65566. VKHK koduleht

Kontaktid: tel +372 78 50 800, E-kiri: vkhk@vkhk.ee

 

Mart Nilson

Mart Nilson

Juhataja

Tel: +372 53 024 685 mart@tsenter.ee
3D-skaneerimine,
3D-mudelid, tootearendus

Merle Tsirk

Merle Tsirk

Projektijuht

Tel: +372 5301 0475 merle@tsenter.ee
Päringud, andmebaasid, aruandlus

Jörgen Dobris

Jörgen Dobris

Arendusjuht

Tel: +372 5855 7378 jorgen@tsenter.ee
Viimistlus, puidutehnoloogia

Hille Lillemägi

Hille Lillemägi

Turundusjuht (0,5 kohta)

Tel: +372 5302 5373 hille@tsenter.ee
Info jagamine,
Kagu-Eesti Puiduklaster

Tauno Erik

Tauno Erik

Arendusspetsialist

tauno@tsenter.ee
Joonestamine, kujundus

Lauri Semevsky

Lauri Semevsky

Arendusspetsialist

Tel: +372 5294166 lauri@tsenter.ee

Ants Hindrek Tiido

Ants Hindrek Tiido

Arendusspetsialist
Randi Sepping

Randi Sepping

Masinasaali juhataja
Helje Mesi

Helje Mesi

Arendusspetsialist/majahaldur

Viimistlustööd helje@tsenter.ee

Astrid Org

Astrid Org

Projektijuht (0,8 kohta)

Tel. +372 528 3552 astrid@tsenter.ee
Skilled-up BaltSe@nioR 2.0

Kaido Mäesalu

Kaido Mäesalu

Alustava ettevõtluse konsultant (0,4)
Jaga postitust:
Tsenter