Kontaktid

Aadress: Pärna tee 1, Väimela, Võru vald, Võru Maakond 65566

Üldtelefon: +372 782 0298
E-mail: tsenter@tsenter.ee

NB! Sisestage GPS-i  TSENTER, Pärna tee, Väimela

Juriidiline aadress: Võrumaa Kutsehariduskeskus, reg 70005542, Kooli tee 1, Väimela, Võru vald, Võrumaa 65566

 

Kalev Kaarna

Kalev Kaarna

Juhataja

Tel: +372 5855 9285 kalev@tsenter.ee
Tootmisjuhtimine, Tööstus 4.0, koolitused

Merle Tsirk

Merle Tsirk

Büroojuht

Tel: +372 5301 0475 merle@tsenter.ee
Päringud, andmebaasid, aruandlus

Hille Lillemägi

Hille Lillemägi

Turundusjuht

Tel: +372 5302 5373 hille@tsenter.ee
Info jagamine,
Kagu-Eesti Puiduklaster

Jörgen Dobris

Jörgen Dobris

Puidutöötlemise arendusjuht

Tel: +372 5855 7378 jorgen@tsenter.ee
Viimistlus, puidutehnoloogia

Aili Zupping

Aili Zupping

Majahaldur
Lauri Semevsky

Lauri Semevsky

Projektijuht
Randi Sepping

Randi Sepping

Masinasaali spetsialist
Tanel Velga

Tanel Velga

Arendusspetsialist

Tel. +372 5378 1121 tanel@tsenter.ee
Pinnatrükk

Mart Nilson

Mart Nilson

Tootearenduse arendusjuht

Tel: +372 53 024 685 mart@tsenter.ee
3D-skaneerimine,
3D-mudelid, tootearendus

Kaido Mäesalu

Kaido Mäesalu

Arendusjuht

kaido@tsenter.ee
Arendustegevused, ettevõtlus

Tauno Erik

Tauno Erik

Masinasaali spetsialist

tauno@tsenter.ee
Joonestamine, kujundus

Jaga postitust: