Konverents Industry 4.0 in Practice 2.-3. juunil Tallinnas

Avaldatud: 7. aprill, 2016

 

 

 

 

 

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit kutsub ettevõtjaid osalema konverentsil Industry 4.0 in Practice, mis toimub 2.-3. juunil Tallinnas. Põhisündmus toimub 2. juunil ja lisaüritustena Green IT seminar ja ettevõtete külastused toimuvad 3. juunil .

Teist korda toimuv tööstuse 4.0 põhimõtteid tutvustav konverents keskendusb seekord praktilistele näidetele ja koostöövõimalustele. Toome teieni parimad praktikad ja näited sellistelt oma ala tipptegijatelt, nagu Festo, ABB ja Siemens. Samuti annavad oma panuse IKT ettevõtted Nortal, Tieto, Codeborne, NAS ning telekomiettevõte Telia, kes kõik jagavad kogemusi Industry 4.0 ellu rakendamises ja näitavad, kuidas oleks üheskoos võimalik tööstuse 4.0 põhimõtetega edasi minna.

Konverentsi korraldavad Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL), Saksamaa Liitvabariigi Suursaatkond Eestis, EAS ja Eesti Elektroonikatööstuse Liit. Eelmisel aastal võõrustasime konverentsi raames 200 praktikut ja tippeksperti 12 riigist, mis näitab teema vastu suurt huvi ja registreeruda tasub juba praegu, et kindlustada endale koht ka sel aastal.

Konverentsile registreerumine ja täpsem informatsioon on kättesaadav www.industry40.ee. (registreerumisel kasutage enda erikülalise koodi, kui olete selle eelneva kutsega saanud, või taotlege tasuta kutse võimalust kodulehel toodud aadressil).

 

Jaga postitust:
Tsenter