Kutse 5. okt üritusele – ettevõtja väljakutsed piiriüleses koostöös

Avaldatud: 30. september, 2020

Eesti-Läti, Eesti-Vene ja Kesk-Läänemere piiriülese koostöö programmid kutsuvad osalema Ettevõtlusnädala raames toimuvast paneeldiskussioonist “#Interreg30 – ettevõtja väljakutsed piiriüleses koostöös“.

Ootame ettevõtluse alase koostöö huvilisi esmaspäeval, 5. oktoobril kell 11:00-13:30 SPARK Demos (Narva mnt 3, Tartu).

Diskussiooni käigus püüame leida vastuseid küsimustele, miks teeb ettevõtja piiriülest koostööd? Mis on piiriülese koostöö hind ja väärtus?

Oma kogemusi ideede genereerimisest uue ühise toote või teenuse turundamise ja müügini jagavad panelistid Dr. Olga Tšubrik (TBD-BioDiscovery juhatuse liige), Rene Tõnnisson (Balti Uuringute Instituut, juhatuse liige), Margus Timmo (Setomaa Liidu juhatuse esimees), Henri Hanson (Tartu Teaduspark, projektijuht). Modereerib Vaido Mikheim (Tartu Teaduspark, projektijuht).

Ürituse teises pooles saate võimaluse rääkida kaasa ja genereerida ettevõtlusalaseid ideid piiriülese koostöö kavandamiseks rahastamisperioodil 2021-2027.

Osalemine on kõigile tasuta, kuid palume eelnevalt registreerida siin: https://estlat.eu/en/form/interreg30-ettevotja-valjakutsed-piiriuleses-koostoos

Eesti-Läti programm

Sõbra 56, 50106 Tartu

E-post: info@estlat.eu

www.estlat.eu

 

Jaga postitust:
Tsenter