Kutse eksklusiivsele ärikonverentsile

Avaldatud: 19. september, 2019

Tartu Ärinõuandla kutsub osalema Smart Manufacturing Meetup – Leadership & Strategy eksklusiivsele ärikonverentsile. Konverents toob kokku maailmaklassi esinejad ning osalejad.

4. novembril Tartus toimuva konverentsi fookus on strateegial ja juhtimisel. Strateegia osas jagavad eksperdid oma kogemusi teemadel – mida on meil õppida Hiina ettevõtetelt, kuidas kasvatada müüki ja töötajate kaasatust läbi ettevõtte loo rääkimise, kuidas saavutada konkurentide ees eelis jne.  

Kuid, kas väga hea strateegia tagab edu? 

Peter Drucker on öelnud “Kultuur sööb strateegiat hommikusöögiks”. Paljudel ettevõtetel on olemas vajalikud inimesed, teadmised ja oskused, et saavutada rahvusvaheline edu. Tugev meeskonnavaim ja ühtekuuluvustunne saab tekkida organisatsioonis, kus töötajad suunavad oma pilgud ühiste eesmärkide poole. Ühistel väärtustel põhineva ettevõtte kultuuri loomiseks on vaja suurepäraseid eestvedamise oskusi. 

Oma praktilisi kogemusi tulevad jagama esinejad üle maailma – Jay Johnson (USA),Yasmine Khater (Singapur), Johanna Pystynen (Soome), Emiel van Est (Holland), Paola Bonomo (Itaalia) jne. 

Ootame juhte ja juhtivtöötajaid kuulama praktilisi ettekandeid oma ala tippudelt:

INSPIRATSIOON – esinejad on maailmatasemel eksperdid.

KASULIKUD KONTAKTID – Sinu praegused ja tulevased koostööpartnerid on kohal.

UUED TEADMISED – läbi enese arendamise saad luua organisatsioonis väärtust.

Piletihind 99€ kehtib kuni 20. oktoobrini. Vahetult enne üritust soetades on pileti hinnaks http://arinouandla.ee/smart-manufacturing-meetup/ticket-information/

Ei suutnud veel otsustada?

Loe esinejate kohta ning saa teada, mida osalejad üritusest arvavad!

Kõik ettekanded on inglise keeles.

Lisainformatsiooni saamiseks või küsimuste korral võta minuga ühendust!

Karl Viiol
karl.viiol@arinouandla.ee
53310802

 

Jaga postitust:
Tsenter