Kutse konverentsile “Digitaliseerimine puidutööstuses”

Avaldatud: 24. aprill, 2019

Saksa-Balti Kaubanduskoda kutsub 7. mail tasuta konverentsile „Digitaliseerimine puidutööstustes“ ja ärikohtumisele, mis toimub Öpiku Konverentsikeskuses (Valukoja 8, Tallinn).
Konverents annab ülevaate digitaliseerimise hetkeseisust puidutööstuses Eestis ja Saksamaal, oma kogemusi jagavad saksa eksperdid ja ettevõtted.
Konverentsile saab registreeruda siin: https://www.ahk-balt.org/ee/ueritused/event-details-ee/konverents-digitaliseerimine-puidutoeoestuses/

Konverentsi pealelõunal on võimalik kohtuda järgnevate Saksa ettevõtetega:

acadon AG
Puiduvaldkonna tootmisahela tööstuslikud lahendused
https://www.acadon.net/

Acadon_timber on Microsoft Dynamics 365 Business Central’il (endine NAV) põhinev ERP tarkvara, mis on kohandatud puidutööstusele ja on modulaarselt laiendatav. Tarkvara on loodud Microsofti kaasaegseimale tehnoloogilisele baasile ja seda saab kergesti integreerida teiste Microsofti rakendustega. Acadon AG suurimaks eeliseks konkurentide ees  on töötajate puidualane kompetents, mis võimaldab nõustada puidutööstuse kliente.
acadon AG soovib kohtuda puidukaubanduse- ja -hulgimüügifirmadega, importijate, puidutootmise ja puidutööstuse ettevõtetega.

Dietrich`s AG
3D CAD/CAM-tarkvara puitkonstruktsioonidele
https://www.dietrichs.com/en/
3D CAD / CAM tarkvara tisleritööde, puusepatööstuse, tööstuslike või monteeritavate majade ehitamiseks, modulaarne ja individuaalne lahendus planeerimiseks, ehitamiseks ja tootmiseks, mis kohandub pidevalt puitkonstruktsioonide praktiliste ja muutuvate nõuetega. Lahendus kogu hoonele või näiteks ainult katusele või põrandale.
Dietrich`s AG soovib kohtuda projekteerijate ja monteeritavate majade tootjatega.

Iblade GmbH / Kohnle GmbH
Tarkvaralahendused, RFID-tehnoloogia ja mõõteseadmed
Metallist saekettad ja tööriistad
https://www.iblade.eu/
https://kohnle.net/index.php/en/

Tarkvaralahendused RFID (raadiosagedustuvastus, kontaktivaba sidetehnoloogia), tehnika ja mõõteriista. Kohnle GmbH on klassikaline tööriistatootja.
Iblade GmbH soovib leida edasimüüjat või esindajat. Soovivad kohtuda mööblitööstustega (köögid, kontorimööbel), saeveskitega (varude väärtuste mõõtmine).
Kohnle GmbH soovib leida edasimüüjat, teenusepakkujat (järellihvimine) või terituskeskust (ka teemantketastele).

Joerg Elektronik GmbH
Mõõtetehnoloogia ja tarkvaralahendused puidutööstusele, sealhulgas veoautode mahu mõõtmine
http://je-gmbh.de/en/
Joerg Elektronik GmbH soovib kontakti saeveskite, paberivabrikute, ümarpuiduga tegelevate ettevõtete, koostootmisjaamade ja pelletitehastega.

Reichenbacher Hamuel GmbH
CNC-tehnoloogia puidutööstustele
https://reichenbacher.de/en/

Reichenbacher Hamuel GmbH on töötanud välja kõrgeimatele ohutusstandarditele vastavad 5-teljelised süsteemid. Seadmed täiendavad freesimise, puurimise ja saagimise operatsioone ning modulaarse printsiibi järgi konfigureeritud masinad pakuvad kliendi jaoks sobiva lahenduse.
Reichenbacher Hamuel otsib kliente puitkonstruktsioonide, trepikonstruktsioonide, tisleritööde ja puusepatoodete, välisuste tootjate, fassaadielementide tootjate ja mööbli valdkonnast. Ettevõte soovib leida vahendajat puidutööstuse masinakaubanduses (CNC-töötlemiskeskused).

Vecoplan AG
Puidujäätmete ümbertöötlemise tehnoloogia
https://vecoplan.com/
Vecoplan soovib saada kontakti saeveskite, pelletitootjate, puitlaastplaatide ja vineeri tootjate ning mööblitööstusega.

Kohtumissoovist palun andke teada e-mailil marge.aedna@ahk-balt.org

Tervitades

Marge Aedna
Marktberatung | Nõunik

Deutsch-Baltische Handelskammer (AHK) | Saksa-Balti Kaubanduskoda (AHK)
Suurtüki 4b | EE 10133 Tallinn | Estland | T +372 6276944 | F +372 6276950
marge.aedna@ahk-balt.org | www.ahk-balt.org

Jaga postitust:
Tsenter