Kutse SimSpray´ga virtuaalselt värvima

Avaldatud: 5. mai, 2023

Kas on võimalik värvida ilma värvita? On. Ja kui on soov midagi sellist kogeda, avaneb selleks võimalus 24. mail TSENTRIS.

Nimelt tuleb sellel päeval „käed-külge“ demopäev virtuaalreaalsust kasutava värvimissimulaatori SimSpray’ga. Selle, juba aastaid turul olnud innovatiivse lahenduse abil on võimalik koolitada ilma värviruumi ja lõhnata püstol-värvijaid nii autotööstuse kui ka mööblitööstuse tarbeks.

SimSpray on üks digitaal-värvimise valdkonna liidreid, kelle tarkvara abil on võimalik saada adekvaatset tagasisidet oma värvimistöö kvaliteedi ja ka kaetud pinna paksuse kohta. Lisaks saab läbida interaktiivseid treeningprogramme, kus instruktorid võivad koguni üle veebi jälgida oma õpilaste progressi.

Aparaat, mida proovida ja katsuda, pakitakse lahti 24. mai kell 10.00 TSENTRIS ja oma kätt värvimisel saab proovida kuni 13.00-ni.

Praktilist demo-päeva viib läbi SimSpray poolt volitatud isik Marie Meudic (inglise keeles, aga vajadusel aitame aru saada).

Oodatud on kõik, kes õpivad/õpetavad värvimist või tunnevad huvi virtuaaltehnoloogia võimaluste vastu. Demopäeval osalemine on tasuta, aga palun ennast kirja panna siin

Lisainfo: Riho Tiivel, riho@tsenter.ee

Vaata lisa: https://simspray.net/

Jaga postitust:
Tsenter