Mööbliseadmete ja -tehnoloogia mess Xylexpo 2024 üllatusi ei toonud

Avaldatud: 17. juuni, 2024

21.-24. mail toimus Milanos juba 28. korda mööbliseadmete ja -tehnoloogia mess Xylexpo 2024. Sündmus tõi kokku üle 200 ettevõtte, kes esitlesid kahes hallis paiknenud messialal erinevaid seadmeid ning tooteid mööbli- ja puidutööstusele.

Messi mastaap oli tänavu mõnevõrra väiksem, peamiselt osalemiskulude suurenemise tõttu, mis on pannud paljusid ettevõtteid otsima alternatiivseid lahendusi, näiteks klientide kutsumist otse tehastesse.

Enim pälvis tähelepanu robotlahenduste võimekus seadmete käitlemiseks ja töö optimeerimiseks. Näha sai ka erinevaid tööriistu ja -vahendeid täispuidust ja plaatmaterjalist detailide töötlemiseks. Hiina ettevõtted olid tugevalt esindatud, näidates oma tehnoloogiaid ja lahendusi, mis siiski originaalsusega silma ei paistnud.

TSENTRI spetsialistid kasutasid messi võimalust kohtuda seadmete müüjatega ja arutada koostöövõimalusi VR-lahenduste arendamisel, et pakkuda töötajatele paremaid väljaõppe- ja hooldusvõimalusi. Kuigi midagi täiesti uut ja revolutsioonilist ei tutvustatud, pakkus mess siiski väärtuslikku suhtlemisvõimalust ja amdos ülevaate valdkonna hetkeseisust.

Jaga postitust:
Tsenter