Mööblitootjad on oodatud Soome ja Rootsi sihtturgude seminarile

Avaldatud: 12. november, 2018

Tartu Ärinõuandla koos EASi ekspordiesindajatega kutsub mööbli- ja sisustustoodete tootjaid Soome ja Rootsi sihtturgude seminarile, mille eesmärk on anda näpunäiteid Soome ja/ või Rootsi turgudele paremaks sisenemiseks,  seal edukaks tegutsemiseks, lisaks jagame infot kontaktide ja koostöövõimaluste leidmise kohta.
Seminar on mõeldud nii neile ettevõtetele, kes alles planeerivad siseneda Soome/ Rootsi turule, kui ka neile, kes juba tegutsevad nimetatud turgudel ning soovivad oma tegevust laiendada.
                       
SEMINARI TOIMUMISE AEG: 5.detsember 2018
TOIMUMISKOHT: SPARK Demo (Narva mnt 3), Tartu

SEMINARI PROGRAMM:
08:45                   Kogunemine, kohv, suupisted
09:00                   Avasõnad. Elo Mets, Tartu Ärinõuandla projektijuht.
09:05                  Irene Surva-Lehtonen, EAS ekspordinõunik Soomes: Kuidas siseneda edukalt Soome turule, uute koostööpartnerite, klientide leidmine, lühiülevaade Soome mööbli- ja sisustustoodete sektorist.
09:35                  Ulla Kotila, Design Social Helsinki Oy (www.designsocial.fi) – Soome sisustusarhitekt,  räägib sisekujundusest, interjööri valdkonna trendidest, sisustusprojektidest, võimalustest Soomes. INGLISE KEELES!

10:15                  Peep Kuld On24.ee ja On24.fi kaasomanik ja nõukogu liige: Praktiline kogemuslugu – kuidas turundada Soomes – ON24.fi näitel.
On24 sisustuskaubamaja loodi 2001. aastal, 2004. aastal laieneti Soome ning tänaseks on firmast saanud Eesti suurim mööblimüüja. Lisaks on Peep ka tehnoloogiafirma Cleveron AS üks asutajaid.
10:45                  Kiire sirutuspaus
10:55                  Veljo Kiigemägi, Velma Mööbel OÜ juhataja: Praktiline kogemus Soome turul tegutsemisest.
11:25                  Anna Öberg, EAS ekspordinõunik Rootsis: Kuidas siseneda edukalt Rootsi turule, uute koostööpartnerite, klientide leidmine, lühiülevaade Rootsi mööbli- ja sisustustoodete sektorist. INGLISE KEELES!
12:00                  Lõunapaus
12:45                  Rootsi turu ekspert, inglisekeelne ettekanne
13:25                  Praktiline kogemus Rootsi turul tegutsemisest.
13:55                  Arutelu ja küsimused, võrgustumine. Kohv, puuviljad.
14:15-15:45        Privaatnõustamised EASi ekspordiesindajate juures, a 15min
                           
Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine SIIN.
Jälgi seminari infot ka Tartu Ärinõuandla kodulehel ja Facebook’is.
 
Seminari kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ – raames.

Jaga postitust:
Tsenter