MRPeasy

Avaldatud: 18. november, 2020

MRPeasy – Manufacturing Resource Planning Software

 

Arendaja MRPeasy OÜ 
Asutatud 21.02.2014
TÖÖTAJATE ARV 11 (seisuga 30.09.2020)
Kliente 700+
Sihtgrupp Väikestele ja keskmistele tootjatele (10 – 200 töötajat)
MOODULID Müük, ostud, ladu, tootmine, raamatupidamine
LIIDESED

(integratsioon)

QuickBooks Online, Xero, Shopify, Magento, BigCommerce, WooCommerce, Pipedrive, ShipStation, CSV import-export
HIND

 (paketid, kuutasud)

Starter          39€, alates 10. kasutajast 49€, kasutajaid piiramatult

Professional 59€, kasutajaid piiramatult

Enterprise    79€, kasutajaid piiramatult. Kõige populaarsem pakett

Unlimited   125€, kasutajaid piiramatult

TUGITEENUSED  
Klienditugi Tugipiletite süsteem
Teenustasud Varjatud teenustasud puuduvad
Tarkvara hooldus ja uuendamine Tasuta
Prooviversioon Tasuta
Platvorm Pilvepõhine
Juurutamise metoodika Juhendina veebis
Rakendamise juhised Juhendina veebis
LISAINFO MPReasy on lihtne tootmise planeerimise lahendus. Vastavalt vajadustele saab valida teenuseid alates lao, varude ja tarneahela juhtimisest, tootmise, kulude, tööjõu ning seadmete töökoormuse planeerimisest ja kontrollist ning mahukast juhtimisstatistikast kuni tükitasu, vöötkoodisüsteemi, erinevate ladude ja tootmisüksuste haldamise ja müügijuhtimiseni.

Mööbli- ja puidutööstuse jaoks on MRPeasy tarkvaral spetsiaalne tööriistade komplekt, mis võimaldab rakendada paindlikke marsruutide konfiguratsioone ning paralleelselt teostada kattuvaid tootmistegevusi, vähendades tootmisaega. Tugev kliendisuhete haldamise funktsioon (CRM), millele lisandub tootmise planeerimine, varude haldamine ja tarneahela juhtimine, aitab ettevõttel tegutseda kiiresti, minimeerides samal ajal üldkulusid.

MRPeasy OÜ viib perioodil 08.04.2020-30.09.2021 ellu arendusprojekti EU53959 „MRPeasy arenguprogramm,” mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Projekti eesmärgiks on luua eeldused ja vajalik võimekus pilvepõhise ERP/MRP programmi edasiseks arendamiseks ja kasvu võimendamiseks olulistel turgudel.

LINGID, ALLIKAD  

https://www.mrpeasy.com/et/   https://app.mrpeasy.com/ctrl/juhend https://www.ituudised.ee/sisuturundus/2017/12/11/suureparase-tootmistarkvara-saab-ka-taskukohase-hinnaga  

 

KOMMENTAARID JA KLIENDILOOD

MRPEasy OÜ

Kvaliteetne MRP süsteem on efektiivseks tootmiseks hädavajalik, kuid see ei pea olema nii keeruline, et selle juurutamiseks ja kasutamiseks kulutatud ressursid ületavad saadava kasu. 

Suurepärase tootmistarkvara saab ka taskukohase hinnaga. Tootmistarkvara soetamine on tootmisettevõtete jaoks olnud aastaid sadadesse tuhandetesse küündiv pikaajaline investeering, ent täna on pilt oluliselt muutunud. Väikestele ja keskmistele tootmisfirmadele loodud lihtsa ja kulusid optimeeriva MRPEasy saab kasutusse võtta alginvesteeringuta, suurendades tänu lahenduse funktsionaalsusele nii käivet kui ka klientide rahulolu.

Puitmajatehas OÜ Esthus kasutab MRPEasy lahendusi 2014. aastast. Ettevõtte juhatuse liige Ermo-Raiki Rebane meenutab, et tollal otsiti võimalikult lihtsat lahendust. „Kui alguses oli meie probleem selles, et saada korda oma laomajandus – mida, mis hinnaga ja kui palju on sisse ostetud, siis tänaseks on tehtud korralikku arendustööd. Mõlemad ettevõtted on kasvanud ning ka koostöö on veel tihedam, sest nüüd käib läbi MRPEasy kogu meie hanke- ja laopool, samuti eelarvestus ja tootmine kuni saatelehtedeni. Lisaks on plaanis ühte tarkvarasse koondada firmasisene projektijuhtimine, haldus ja rahavood.“ Rebane nendib, et tegemist on mugava tööriistaga: „Alati võib ju kasutada ka Excelit, kuid kui inimesi ja osakondi on palju ning tootmisüksusi mitu, võtab 50-100 Exceli lehekülje integreerimine ja sealt õige info kättesaamine liiga palju aega. Oluliselt parem on kasutada spetsiaalset tarkvara.“, lisades, et suur kasu oli tarkvarast ka ettevõtte protsesside korrastamisel ja struktureerimisel ning arendaja vastutulelikkus ja paindlikkus on aidanud nii mõnelegi probleemile lahenduse leida. 

Iglusaunade valmistaja Creative Woodworks OÜ kasutab samuti MRPEasy programmi juba mitu aastat. Tegevjuht Priit Kallas: „Meil on palju tooteetappe, mida oleks ilma programmita keerukas hallata. MRPEasy annab ülevaate, mis on tootmises, millises etapis toode on ning kellele see on mõeldud. Kõik meie lao-, müügi- ja ostuandmed on mugavalt ühest kohast leitavad ning omame reaalajas ülevaadet, mis täpselt kuskil toimub.“

 

Jaga postitust:
Tsenter