Remo Allikas: TSENTER on andnud ettevõtjatele eelkõige kindlust

Avaldatud: 17. detsember, 2019

Intervjuu Võru Empaki juhi Remo Allikaga 10.12.2019

Pehmemööblitootja Võru EMPAK AS ja Kagu-Eesti Puiduklastri juhatuse liikme Remo Allika sõnul on TSENTER andnud puiduettevõtjatele eelkõige kindlust. „Ettevõtjatena näeme, et on koht, kuhu saame pöörduda, kust saame vajaduse korral abi, kus tegeletakse meie muredega ja kus ollakse meie muredega kursis,“ rääkis ta. „Teisalt oskab TSENTER näidata ettevõtjatele ka teed tulevikku, kuhu oma arengus oleks vaja püüelda.

Allikas lisas, et kui ettevõtjad tunnevad ennast kindlalt, siis on põhjust kindlustundeks ka ettevõtte töötajatel. „EMPAK-is töötavad inimesed on 100 protsenti pärit Võrumaalt, seega võib öelda, et TSENTER on andnud oma panuse ka nende majanduslikku turvalisusse“.

Remo Allikas tõmbas paralleeli TSENTRI ja priitahtlike päästjate vahele. „Vabatahtlikud päästekomandod on loodud, et suurendada kohalike elanike turvatunnet ja vajadusel jõuavad vabatahtlikud võibolla ka kiiremini abivajajani. Samas on meil ju riigi poolt korralik struktuur olemas, rääkis ta. „TSENTRI-ga on sama seis, sest keskus pakub nii Kagu-Eesti kui ka teiste maakondade ettevõtjatele turvatunnet. Sellise tugiorganisatsiooni olemasolu tekitab ettevõtjatele kindlama tunde oma ettevõtte arendamisel.“

 

Intervjuu ja video tegi Sander Silm, vabakutseline ajakirjanik

 

Jaga postitust:
Tsenter