Mööbli- ja puiduvaldkonna ettevõtjad kogunevad 7. juunil TSENTRI päevale. Räägitakse, millised kasutusvõimalused on robotitel tööstuses, milliseid uusi uksi avab meie alateadvuse kasutamine turunduses ja kuidas TSENTER saab ettevõtja unistuste elluviimist toetada.
Eelmisel aastal käivitunud Tartu Ülikooli, ettevõtete ja TSENTRI ühisprojekt pilgujälgimise tehnoloogia kasutamisest tarbijauuringute tegemisel on jõudmas lõppfaasi. Kas ja kuidas on saadud teadmisi võimalik kasutada kulude kokkuhoidmiseks enne uue toote müümist ja millised on neuroturunduse võimalused laiemalt, sellest annavad ülevaate Andres Kuusik ja Tanel Mehine Tartu Ülikoolist.
Teise suurema teemana on TSENTRI päeval kõneks robotid. Robotkäpad ja transpordirobotid on puidu- ja mööblitööstuse tänapäev ning paljudel firmadel ka esimesed edukad kasutuskogemused ette näidata. Maitis Märss firmast Demek CNC tutvustab TSENTRIS kõigile huvilistele robotkäppa ja MiR transpordi-robotit.
Robotid ja neuroturundus on üheks arenguvõimaluseks, kuid palju on ettevõtteid, kes soovivad leida oma viisi, kuidas tootmist efektiivistada või uusi tooteid arendada. Siinkohal tuleb neile appi kompetentsikeskus TSENTER – Mart Nilson räägib käimasolevatest edukatest koostööprojektidest ja toetusevõimalustest tulevikus. TSENTRI päeval tutvustatakse ka CAD/CAM lahendusi puidu- ja mööblitööstuses ning uuemaid materjale.
Võrumaa Kutsehariduskeskuse Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskusesse TSENTER on 7. juulil oodatud kõik huvilised. Eriprogrammina tutvustatakse ka Võrumaa KHK puiduvaldkonna erialasid.
Pilt: TSENTER testib Kölni mööblimessil pilgujälgimise tehnoloogial põhinevat tarbijauuringut
Hille Lillemägi, tel 5302 5373, hille@tsenter.ee