“Skilled Up” arenguprogramm puiduvaldkonna esmatasandi juhtidele 2019/2020

Avaldatud: 4. august, 2020

Kutse koolitusele

Meil on suur rõõm kutsuda puiduvaldkonna töötajaid just neile mõeldud arenguprogrammi. Septembrist 2019 kuni juuni 2020 kestev programm koosneb 4-st osast, mis kokku moodustavad ühtse terviku. Alustame inimeste juhtimisega, jätkame töökorralduse ning tehnoloogiavaldkonna teemadega. Õppeaastale paneb punkti õppereis Läti ja Leedu puiduettevõtetesse.
Koolituse ettevalmistus on kulgenud koostöös Läti, Leedu ja Saksamaa kutseõppeasutustega Erasmus + projekti “Skilled Up” raames, teemade valikul lähtusime suuresti sellest, kuidas on oma töötajate koolitusvajadust hinnanud Kagu-Eesti puiduvaldkonna ettevõtjad.

Arenguprogrammi koolitused toimuvad 2–3 korda kuus, neljapäeviti Võrumaa KHK Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskuses TSENTER (Võru vald, Väimela, Pärna tn 1), koolituspäeva pikkus on 09.00 – 16.30.

Koolitus on õppija jaoks TASUTA.

Võrumaa Kutsehariduskeskusel (www.vkhk.ee) on pikaajalised traditsioonid puiduerialade õpetamisel ja täiendõppe läbiviimisel. Uus koolitusprogramm keskendub juhtimise- ja töökorraldusega seotud kompetentside tõstmisele ning tehnoloogiliste oskuste täiendamisele.

Astrid Org
Võrumaa Kutsehariduskeskuse Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskuse Tsenter
projektijuht

Astrid Org 
projektijuht
+372 528 3552
astrid.org@vkhk.ee

 

Jaga postitust:
Tsenter