Digiõhtu Google´ga

Digiõhtu Googlega. Designed by Tauno Erik

12. detsembril kl 15 – 17 TSENTRIS

  • Iga ettevõtja unistab sellest, et just tema ettevõte oleks Google´i esilehel leitav.
  • Iga toode unistab sellest, et tema ilusad pildid saaksid palju laike Facebookis ja oleks popid Instagramis ning videosid vaataksid nii teismelised kui nende vanemad.
  • Iga klient tahab lugeda just neile asjakohast, huvitavat ja kasulikku teksti, mitte mingit kahtlast reklaami, mis ei ole tema huvidega kooskõlas.

Kuidas siis ikkagi ettevõtja, ilma suure rahakoti ja turundusosakonnata, seda kõike endale lubada saab? FCR Media digistrateeg Jaak Kalja räägib sellest, kuidas digiturundus ettevõtteid aidata saab, millised võiksid olla järgmised sammud ning milliseid kanaleid selleks kasutada ja FCR Media digiturunduse projektijuht Bertil Dobris aitab Teid soovi korral kokku viia just õigete inimestega!

Digiõhtu on tasuta, aga eelregistreerimine on vajalik siin.

Lisainfo hille@tsenter.ee, tel 5302 5373

FCR Media tutvustab ennast nii:

Oleme täisteenust pakkuv digiturundusagentuur ja aitame oma klientidel kasvada nii kodu- kui välisturgudel. Ääretu digimaastik on meie mängumaa – rajame uusi otseteid eesmärkideni ning ehitame sildu inimeste ja ettevõtete, loomingulise ja analüütilise vahele. Nõudlikud ja ambitsioonikad kliendid on meie lemmikud. Just nemad hoiavad meid liikumises. FCR Media on ainus Google Premium partner Eestis. See võimaldab meil pakkuda klientidele eelist – rakendada kampaaniates kõige uuemaid reklaami- ja sisuturunduslahendusi.

https://www.fcrmedia.ee/

Bertil Dobris, bertil.dobris@fcrmedia.ee, +372 5359 3518

Jaak Kalja, jaak.kalja@fcrmedia.ee, +372 5597 5353

Jaga postitust:
Tsenter