Töötajate hoidmine ja värbamine

Koolitus toimub 17.11.2022 kl 13 – 17 TSENTRIS

Räägime koolitusel iga ettevõtja ja juhi jaoks olulisel teemal – selleks on inimesed, ettevõtte töötajad. Arutleme üheskoos, kuidas praeguses majandusolukorras teha õigeid värbamisotsuseid ja kuidas olemasolevaid inimesi oma meeskonnas hoida. Millised juhi ja meeskonna hoiakud, käitumised, tegevused toetavad meeskonna motivatsiooni ja pühendumist ning toetavad tugeva tööandja kuvandit, kelle meeskonnaga soovitakse liituda ja kelle meeskonnaliige soovitakse olla.

Teemade käsitlus:

  • Värbamine kui tervikprotsess ettevõtte arengu vaatest – kandidaadi ja töötaja kogemuse seos; värbamine kui ettevõtte pidev tegevus ka siis, kui vakantseid ametikohti ei olegi; ettevalmistuse olulisus; sõnumi olulisus; protsessi läbiviimine.
  • Väärtuspõhine juhtimine – mis see on ja kuidas väärtuspõhise juhtimise kaudu mõjutada töötajate motivatsiooni, pühendumist ja lojaalsust?
  • Õnnelik ja pühendunud töötaja – kuidas seda saavutada ehk mis on „tööõnne saladus“?
  • Ettevõtte kuvand ja bränd – kuidas see ettevõtte kasuks tööle panna?

Koolitust viib läbi psühholoogi haridusega, sertifitseeritud DiSC konsultant/koolitaja ja suhtlemistreener Kadi Kuuskmann, kellel on 16 aastane kogemus värbamises ja ettevõtete juhtidele arendustegevustes partneriks olemises.

Registreeru koolitusele siin

Jaga postitust:
Tsenter