Tootmisjuhtimise tähesupp

Tootmisjuhtimise tähesupp.Designed by Tauno Erik

TQM, TOC, MRP, DDMRP, 6 Sigma, Lean… kuidas orienteeruda ja viia tootmisjuhtimine uuele tasemele?

Ootame 15. septembril 2016 toimuvale teemahommikule inimesi, kelle igapäevatöö mõjutab olulisel määral tootmisprotsesside sujumist ning kes soovivad parendada tootmise planeerimist, tarnetähtaegu, tootmise kvaliteeti või viia ettevõtte tootmisjuhtimise uuele tasemele. Koolitusele ootame ettevõtete juhte, tootmis- ja kvaliteedijuhte, meistreid, ostujuhte jt.

Teemahommiku läbiviija on Kalev Kaarna, kes
– annab ülevaate, milliseid lähenemisi ja põhimõtteid kasutatakse tänapäeval tootmise juhtimiseks,
– aitab tootmise simulatsioonide abil aru saada Lean-tootmise, piirangute juhtimise ning 6Sigma tugevustest ja nõrkustest,
– jagab erinevate tootmisettevõtete kogemusi ja tulemusi Lean, 6Sigma ja piirangute juhtimise rakendamisel,
– aitab läbi mõelda, millised oleksid esimesed sammud, et hakata oma ettevõtte tootmisjuhtimises liikuma järgmisele tasemele.

Päevakava
9.00 – 9.30 Kogunemine ja hommikukohv (soovi korral TSENTRI masinapargiga tutvumine)
9.30 – 11.00 Tootmisjuhtimise käsitluste praktiline tutvustus. Tootmisjuhtimise simulatsioonid võrdlemaks Lean, piirangute juhtimise ja 6Sigma tugevusi ja nõrkusi.
11.00 – 11.15 Kohvipaus
11.15 – 12.45 Tootmisjuhtimise käsitluste rakendamise kogemused ja tulemused.
Kui palju on rakendamisest kasu saadud, millised on olnud takistused, kuidas takistusi on ületatud? Esimesed sammud oma ettevõttes uuele tootmisjuhtimise tasemele liikumiseks.

Kõik teemahommikul osalejad on oodatud osalema TSENTRI poolt läbiviidavas tasuta rakendusuuringus, mille eesmärgiks on selgitada välja takistused ja eelised tarkvarapõhisele tootmisjuhtimisele üleminekul ning võimalikud teed üleminekuks. Loe rakendusuuringute kohta täpsemalt TSENTRI kodulehelt.

Täpsem info ja küsimused: Kalev Kaarna, kalev@tsenter.ee, tel 58 559 285. Teemahommikul osalemiseks palume ennast eelnevalt registreerida siin. Registreerumise viimane tähtaeg on 13.september. Teemahommik on kõikidele osalejatele TASUTA.

TSENTRI teemahommikutel otsitakse lahendusi erinevatele puidu- ja mööblitööstuse kitsaskohtadele, alustades tootmisest ja lõpetades tootearenduse, müügi ja turundusega. TSENTRI teemahommikud on praktilised ja aktiivselt osalejaid kaasavad.

Jaga postitust:
Tsenter