Suno 365

Avaldatud: 20. november, 2020

MICROSOFTI PARTNERID EESTIS

Kohalike eripäradega arvestamiseks on siinsed Microsofti partnerid loonud Eesti tugivõrgustiku, mis võtab arvesse kohalikke erisusi – käibemaksu reeglid, aruandluse nõudeid jne. Süsteem võimaldab tõhusalt hallata ja kontrollida kõiki äriprotsesse, aga selle keskmes on finantsarvestus, mis katab praktiliselt kõik ettevõtte tegevusvaldkonnad.

Koos Business Centraliga saab ka toetuse ja partneri, mitte ainult tarkvara!

  • BCS Itera AS on üks suurimaid majandustarkvara lahendusi pakkuv ettevõte Baltikumis. Suurim ja pikaajalisem Dynamics 365 Business Central (NAV) ja ärianalüüsi lahenduste juurutaja Eestis, kellel on kõrgeim Microsoft Partner Programmi sertifikaat (Microsoft Partner Gold Enterprise Resource)
  • Fujitsu Estonia AS: „Muudame Sinu äri kriisikindlamaks majandustarkvaraga MS Dynamics 365 Business Central (endise nimega NAV)
  • Suno 365 on Columbus Eesti AS-i poolt turule toodud täisfunktsionaalne majandustarkvara väikestele ja keskmistele ettevõtetele. Suno365 väärtuspakett täiendab oluliselt Microsoft Dynamics 365 Business Centrali standardfunktsionaalsust eestipõhiste seadistuste ning enamlevinud kohalike kasutajavajadustega

Pane tähele!

Suno365 ja NAV2018, mis on nende erinevus?

Suno365 on üsna sarnane NAV2018le. Miks eelistada üht või teist lahendust? Suno365 ja NAV2018 on pärit ühest perest, mõlemad toimivad NAV2018 platvormil. Nad on sarnaste kasutusvõimalustega, kuid Suno365-e saab kiiremini kasutusele võtta

Peamine erinevus kahe programmi puhul on Suno365-e pidevalt täienev ja laienev teenus. Lahenduse alusena on alati kasutusel uusim Microsofti lokaliseeritud platvorm, mistõttu ei tule Suno365-e klientidel kunagi tegeleda versioonivahetustega.

NAV2018 on toode, mille puhul tuleb ettevõttel tegeleda versioonivahetusel kõige kaasnevaga ja kunagi ei teki sellele n-ö iseenesest ühtegi mugavat lisafunktsionaalsust. Igasuguste lisavõimaluste saamiseks tuleb oma soovid täpselt kirjeldada ja NAV partneriga arendusmahtudes kokku leppida.

Kui Eesti turule tuleb Microsofti pakutava tarkvara uus versioon ja NAV2018 või varasema versiooni kasutaja soovib oma tarkvara värskendada, tuleb teha versioonivahetus, mis toob kaasa märgatavad väljaminekud ning kliendipoolse ajakulu (lahendust tuleb ka testida). Kasutades Suno365 teenust uuendab keskkond ise etteteatatud päeval platvormi ja kasutajal tuleb hakkama saada vaid lahenduse varasemast pisut erineva väljanägemisega – andmed on alles, testperiood pole vajalik, uusim funktsionaalsus on kasutusvalmis.

SUNO 365

Columbus Eesti on loonud väärtuspaketi Suno365, tegemist on Eestis ja lähiriikides innovaatilise lahendusega, mis lubab eristuda konkurentidest –  parim juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara.

Suno365 väärtuspakett täiendab oluliselt Microsoft Dynamics 365 Business Centrali standardfunktsionaalsust. Microsoft Dynamics 365 Business Central on uueks põlvkonnaks Dynamics NAV-ile, mis on teenindanud üle 140 000 kliendi ja miljoneid kasutajaid üle kogu maailma.

 

ARENDAJA Columbus Eesti AS
ASUTATUD 31.12.1997
TÖÖTAJATE ARV 76 (seisuga 30.09.2020)
SIHTGRUPP Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted
MOODULID Finants- ja äriaruandlus, laoarvestus, ost, lihtne tootmine, projektijuhtimine, kliendisuhete ning müügi haldus.

Lisavõimalusena on võimalik kasutusele võtta laiendatud laohaldus (WMS), keerulisem tootmine, seadmete hoolduse haldus ja palgaarvestuse tarkvara

LIIDESED Litsentsi tasus sisalduvad kõik funktsionaalsed lisad – mugavuspakett, pangaliides, Omniva e-arvete liides, krediidiriski valgusfoor, kuludokumentide digiteerimine
HIND Kuutasu vastavalt kasutajate arvule
PLATVORM Pilvepõhine
DEMO Tasuta prooviversioon üheks kuuks
LISAINFO
  • Columbus Eesti on loonud täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP)
  • Kuutasus sisaldub ka andmete majutus, varundus, süsteemi monitooring ning kolmandate osapoolte liideste kaudu teenuste kasutamine.
  • Lahenduse aluseks on alati uusim Microsofti poolt lokaliseeritud platvorm, mistõttu ei tule Suno365 klientidel kunagi tegeleda versioonivahetustega.
LINGID JA ALLIKAD  

https://www.columbusglobal.com/et/suno365
https://www.rmp.ee/tarkvara/vaike/suno365

 

 

 

 

Jaga postitust:
Tsenter