TJO Konsultatsioonide teemahommik TSENTRIS „LEAN-põhimõtete rakendamine. LEAN tootmise simulatsioon“

Avaldatud: 12. mai, 2016

Ootame 9.06.2016 toimuvale teemahommikule tootmisettevõtete tegev- ja tootmisjuhte, kes soovivad suurendada oma tootmise efektiivust ja alandada kulusid.

Käsitletavad teemad:

  • Lean mõtteviis ja levinumad Lean metoodikad – mida ja kuidas Eesti ettevõtetes rakendada
  • Väärtust lisavad ja väärtust mittelisavad tegevused
  • Raiskamiste vähendamine
  • „Lean maja“ – seosed erinevate metoodikate vahel
  • Millest alustada, kuidas edu saavutada
  • Teadmiste kinnistamiseks tootmise simuleerimine

Koolitust viib läbi:

Tauno-Jussi Onoper – TJO Konsultatsioonid juht ja juhtimiskonsultant, 19-aastase kogemusega juhtimiskonsultant, kes on nõustanud ja hinnanud parimaid ettevõtteid nii Eestis kui ka Euroopas ning kes on läbinud Lean 6 Sigma Black Belt programmi, viinud läbi arvukalt lean ja lean 6 sigma koolitusi. Rahvusvaheliste standardite kohaselt akrediteeritud nõustaja (ILM/SFEDI Accredited Business Support Professional). Osalenud enam kui 100 organisatsiooni arendamisel ja koolitus- või nõustamisprogrammide elluviimisel (sh lean-põhimõtete juurutamisega seonduvate projektide läbiviimisel, nt VSM-analüüs, kaizen süsteemi loomine, 5S, visuaalse juhtimine, TPM, lean daily management jt lean-projektid, lean 6 sigma projektid jm). Paljude koolituste ja arenguprogrammide väljatöötaja ja läbiviija.

Päevakava

9.45 – 10.00 Kogunemine ja hommikukohv (soovi korral TSENTRI masinapargiga tutvumine)
10.00 – 11.30 LEAN-põhimõtete rakendamine. LEAN tootmise simulatsioon
11.30 – 11.45 Kohvipaus
11.45 – 13.00  LEAN-põhimõtete rakendamine. LEAN tootmise simulatsioon

  • Koolituse järel on võimalik esitada koolituse läbiviijale küsimusi tootmise efektiivsuse tõstmise võimalustega seonduvalt (küsida personaalselt).
  • Koolitusel osalejatel on võimalus tellida ettevõttesse kiiranalüüs parendusvõimaluste väljaselgitamiseks ja läbiarutamiseks lühiseminari vormis ettevõtte juhtkonnaga.
  • Osalejad saavad võimaluse kuni jaanipäevani registreeruda TJO Konsultatsioonid poolt korraldatavatesse arenguprogrammidesse soodustingimustel

Teemahommikul osalemiseks palume ennast eelnevalt registreerida siin

Registreerumise viimane tähtaeg on 7. juuni. Teemahommik on kõikidele osalejatele TASUTA.

TSENTRI teemahommikutel otsitakse lahendusi erinevatele puidu- ja mööblitööstuse kitsaskohtadele, alustades tootmisest ja lõpetades tootearenduse, müügi ja turundusega. Ootame osalema tootmisettevõtete juhte, müügi- ja turundusjuhte, tootearendajaid ja tootmisjuhte. TSENTRI teemahommikud on praktilised ja aktiivselt osalejaid kaasavad.

 

Foto: http://highstylewalldecals.com/

Jaga postitust:
Tsenter