Lean tootmisjuhtimise koolitus Viljandis

Avaldatud: 24. jaanuar, 2022

Opstar Profit alustab Lean tootmisjuhtimise koolitusega. Vaata täpsemalt siia

Tõhus, sisuline ja elluviiv tootmisjuhtimise koolitus – 7. aasta Viljandis.

Ka aastal 2022 toimub tänaseks juba 6 tootmisjuhtide gruppi koolitanud ettevõtmine Peale aastast pausi on koolitus tagasi ja koolitaja mitmete kogemuste võrra rikkam. Spetsialiseerun alati sisulisele ja tõhusale tootmisjuhtimisele. Koolituse üks osa on ka LEAN juhtimine, aga mitte ainult, sest see pole imeravim. Koolitatud juhid teavad, mida teevad –  Lean või mitte Lean – asjad tuleb ära teha, valida tuleb õige meede vastavalt probleemile ja seisukorrale. Koolituse koduleht: https://tootmisjuhtimine.ee

Mulle meeldib, mida Eero Rebane on öelnud ja just seda ma soovin. Väga oluline, et juhid õpivad ja kannavad edasi õiget teadmist ja suhtumist – olla iga hetkega parem, kui oldi varem! Eero käis ka kunagi ise ja on lähetanud pea iga aasta oma organisatsioonist kedagi osalema. See juhtimisstandard, mida ta juhina ise toetab, levib kogu ettevõttes – selle arendamist targalt minule delegeerides.

Eero Rebane: „Kui rääkida tootlikkusest, siis suurimaks saavutuseks viimasel ajal on ühe masstootmisüksuse tootmismahu kasvu 43%. Seda olemasolevate seadmetega. Oleme mõnda seadet ja töökohta modifitseerinud, vajalikul hulgal inimesi lisanud – protsentuaalselt ca 2 x vähem, kui kasv oleks nõudnud. Ettevõtte tööjõukulud tootmiseks vähenesid märgatavalt. Need on parendused, millest saavad osa enamik inimesi ettevõttes: kes saab rohkem toodet müüa, kes tõhusamalt osta, kes saab rohkem tükke teha ja kellel hea meel, et kasum natuke suurem! 🙂 Võidavad paljud! Plaanis on saata ka uuel hooajal vähemalt 2 inimest koolitusele.“

Koolituse korraldajaks on pikaaegne tööstusjuht ja koolitaja, praktiline nõustaja Andres Kase. Andres on tööstusjuhtimisele spetsialiseerunud ja tegelenud sellega üle 25 aastat – alates tööpingist kuni suurettevõtte juhtimiseni.

Koolitusele on koondatud minu aastakümnete kogemus ja minu juhendamise, õpetamise ind. Hea juht leiab alati võimalused, seda ka keerulistes olukordades ja keerukamatel aegadel – ja just eriti siis, sest tõusulaine ei vii meid endaga lihtsalt kaasa ja tormis tuleb ise hakkama saada. Selleks peab olema õige teadmine!

Koolitusest ja seniste osalejate tagasisidest saab lugeda kodulehele, seal on võimalus ka end registreerida: https://tootmisjuhtimine.ee

Eelmistel aastatel osalenud ettevõtted on pea igast tööstussektorist (puit, metall, elektroonika, toit): AS Viljandi Metall, Cleveron OÜ, ABB AS, Palmse Mehaanikakoda OÜ, Leigola OÜ, Ouman Estonia OÜ, Kolmeks AS, Viljandi Aken ja Uks AS, OÜ Puidukoda, OÜ Dag Reklaam, Dold Puidutööstus OÜ, Bon Soya OÜ, Creative Woodworks OÜ(Iglusaunad) jmt tõsised tööstusettevõtted.

Kogemuse vahetamine ja hea diskussioon on üks suur osa koolitusest.

KOOLITUSE TOIMUMISE KOHT

Grand Hotel Viljandi konverentsiruum

Tartu 11/Lossi 29

71004 Viljandi

Koolitusel on korralik lõunasöök. Pausidel kohvi ja tee. See kõik sisaldub hinnas. Toitu serveerib Grand Hotel Viljandi restoran. 

Jaga postitust:
Tsenter