TSENTER aitab uute toodete arendamisel

Avaldatud: 27. august, 2020

Jörgen Dobris ja Ants-Hindrek Tiido räägivad videos tootearendusest, millest on kujunenud üks TSENTRI peamisi tegevussuundi.

Võrumaa Kutsehariduskeskuse kompetentsikeskuse TSENTER üks olulisemaid tegevussuundi on tootearendus. Protsess hõlmab kõiki töid alates jooniste tegemist kuni prototüübi valmistamiseni. Vajadusel aitame ka esimese väikepartii valmistamisel.

Tsentrist on tootearenduse teenust saanud nii kohalikud ettevõtted kui ka positiivse näitena üks rootsi disainer, kes pöördus esmalt TSENTRISSE vineerist lambi arendamiseks, kuid nüüd oleme talle teinud juba laua, pingi ja tooli prototüübi. Tegime disainerile joonised, katsetasime koos tellijaga erinevaid prototüüpe, leppisime kokku viimistluse ja tootsime ka väikepartii.

Iga tootearendus on eriline ja huvitav. Tihti nõuab mõni pisike, aga oluline detail palju aega ja mõttetööd, kuid enamasti leiame probleemile lahenduse ja vajadusel kaasame partnereid.

TSENTER kutsub kõiki ettevõtlikke inimesi, kellel on mõni puiduga seotud idee kas peas või paberil, pöörduma keskusesse, kust saab abi joonestamises, kujundamises, prototüübi valmistamises ja tootepiltide tegemises. Oodatud on ka õpilasfirmad, kellel on mõni puiduga seotud mõte – aitame valmistada prototüübi ja ei küsi raha ka esimese partii valmistamiseks.

Vaata ka https://tsenter.ee/tsenter-on-eas-i-innovatsiooni-ja-arendusosaku-teenusepakkuja/

 

 

Jaga postitust:
Tsenter