TSENTER annab aru – meie tegevused 2018

Avaldatud: 6. märts, 2019

Britt Vahter. Foto: Tauno Erik

2018. aasta oli TSENTRILE murranguline – alustati paljude uute projektidega, hinnati ümber teenuste osutamise reeglid ja alustati senisest suurema teavitustööga noortele. Oleme nõu ja jõuga abiks olnud nii uutele kui ka juba tuttavatele ettevõtjatele. Ka meie rahastajad on meie tegevustega rahul olnud ja häid näpunäiteid jaganud.

Meie tegemiste kohta saab täpsemalt lugeda klikkides allpool toodud teemalinkidele.

TSENTER on jätkusuutlik ja arenev

Kaasame ettevõtteid uutesse projektidesse

Näitame noortele, kui äge on puiduvaldkond

Kaasame oma tegemistesse praktikante

Kujundame piirkonna mainet

 

Ootame teid TSENTRI tegemistes kaasa lööma

2019. a väljakutseks on kõigi erinevate välis- ja siseriiklike projektide edukas majandamine, andekate ja loovate töötajate motiveerimine suurte muutuste tuules, kompetentsikeskuse põhiprojekti sisu koondamine läbi sektori ja regiooni otsustajate kaasamise ning projekti koostamine uude vooru.

Loodan, et olete mõtetes meiega, aitate kaasa ja tulete appi, kui uue projekti koostamisega algust teeme. Teie sisend on väga oluline, et Tsentril oleks võimekus pakkuda sektorile rohkem olulisi teadmisi, populariseerida noorte hulgas puiduvaldkonda ning olla tugevaks toeks regiooni majanduse arengul.

PS! Kui  te siiani ei teadnud TSENTRIST midagi, siis kutsume teid meie koolitustele ja üritustele. Enamik neist on tasuta ja mitmed koolitused suunatud ka laiemalt ettevõtlikkuse toetamisele.

TSENTRI meeskonna nimel

Britt Vahter, britt@tsenter.ee

Jaga postitust:
Tsenter