TSENTER kujundab piirkonna mainet

Tsenter aitab kaasa Kagu-Eesti kui ettevõtliku piirkonna mainele läbi aktiivse turunduse meedias. 2018. aastal olime rohkem nähtavad – meie tegemistest räägiti Ringvaates, Õpetajate Lehes, korduvalt erinevates kohalikes lehtedes ja portaalides.

Lisaks tohutu aktiivsus blogis (neli valdkondlikku postitust kuus) ja sotsiaalmeedias. Olulisemad meediakajastused oleme koondanud lehele

TSENTER meedias

Lisaks tutvustatame erinevatele delegatsioonidele (sh ministritele, riigikogu liikmetele jt) sektori trende ja väljakutseid ning piirkonna võimalusi.  Näiteks:

TSENTRIT külastas Jüri Ratas

 

2018.a panustasime Võru maakonna, aga kogu Kagu-Eestit puudutavatesse regionaalvaldkonna arendamisega seonduvatesse küsimustesse läbi aktiivse osalemise erinevates võrgustikes.

Eelmisel aastal koostatud Võru maakonna arengustrateegia tegevuskavas on kirjas, et Tsentrisse koondub maakonna ettevõtlusalane kompetents ning Tsentril on innovatsiooniveduri roll. Tahame selle rolli võtta läbi huvitavate sektori- ja laiemapõhjaliste koolituste, rahvusvahelistumise, aga ka piirkonna start-up´idele, loovisikutele ja kaugtöötajatele infovälja ja toetava õla pakkumise. See ei juhtu üleöö, aga suund piirkonna hüvanguks ja meie enda jaoks on paigas. Kuidas see kõik välja tuleb, ei tea. Aga kes ei proovi, see ei saa kunagi ka teada.

Jaga postitust:
Tsenter