TSENTER kutsub 27. mail sünnipäevatorti sööma

Avaldatud: 19. mai, 2016

TSENTER kutsub kõiki huvilisi reedel, 27. mail oma sünnipäevale. Kell 12 tehakse tutvumisring masinasaalis ja kontoris ning süüakse ühiselt sünnipäevatorti. TSENTRI juht Kalev Kaarna räägib teoksil olevatest projektidest ning Võrumaa Kutsehariduskeskuse direktor Tanel Linnus meenutab kompetentsikeskuse sünnilugu.

Renoveeritud mõisalaudas 2015. a oktoobris uksed avanud TSENTRIL on kaks rolli: aidata kaasa regionaalarengule ning tuua puidu- ja mööblisektorisse läbi rakendusuuringute uusi teadmisi. TSENTRIS saab teha tootearendust, valmistada prototüüpe, katsetada uusi viimistlusvõimalusi alates lihvimisest ja käsipihustusest kuni lasergraveerimise ja pinnaprintimiseni ning toota väikepartiisid.

TSENTRI sünnipäevaks on 28. mai 2012, mil EAS rahuldas Võrumaa Kutsehariduskeskuse taotluse kompetentsikeskuse arendamiseks ja ehitamiseks.

Oodatud on kõik huvilised – nii need, kes on TSENTRIS korduvalt käinud kui ka need, kes on senini ainult mõistatanud, mis selle vägeva maakividest hoone sisemuses toimub.

Jaga postitust:
Tsenter