TSENTER toetab õpilasfirmasid

Avaldatud: 2. september, 2016

TSENTRISSE on tulnud abi ja inspiratsiooni saama mitmed alustavad ettevõtted ja õpilasfirmad. Küsisime õpilasfirma Notebase juhi Marten Tamme käest selle kohta, kuidas ta jõudis TSENTRISSE ja mis abi ta siit sai.

“Tsentri kohta saime me infot ettevõtlusnädala raames, mis toimus Tartus. Notebase’i meeskonnaga olime Garage 48 üritusel ja juba seal saime oma äriideed arutada Mart Nilsoniga. Teie käest saime eelkõige motivatsiooni edasi pingutada ja palju mõtteainet, kuidas edasi tegutseda. Väga huvitav oli ka Tsentri maja ringkäik, kus saime tutvuda modernsete masinatega ja näha, millised võimalused üldse olemas on.

Edaspidised plaanid on jätkata Notebase’i tootearendusega. Tahame katsetada erinevaid huvitavaid ideid, mis me õpilasfirma perioodi jooksul saanud oleme. Kuigi Notebase sülearvuti alus on läbinud alates algusest korralikult edasi arenenud, on sellel veel palju erinevaid suundi, kuhu edasi toodet arendada.

Teistele õpilasfirmadele soovitame võtta julgesti ühendust erinevate ettevõtete ja inimestega – väga palju ollakse nõus aitama ja nõu andma. Kindlasti tuleks leida enda kõrvale ka hea meeskond ja tegutseda terve õpilasfirma perioodi jooksul ühtse tiimina, sest üksi midagi edukat saavutada on raske. Veel soovitame tegutseda järjepidevalt ja julgelt ning tihti astuda oma mugavustsoonist välja – sellega ületate ka alguses võimatuna tunduvad raskused.”

Notebase pärjati Eesti Parima Õpilasfirma 2016 Parima toote eriauhinnaga. Puitkiudplaadist alused muudavad sülearvuti kasutamise mugavamaks, lastes sülearvuti ventilaatorile rohkem õhku ligi. Notebase juhib eemale ka üleliigset soojust, mis reiteni jõudes on väga ebameeldiv.

Notebase’i tegemiste kohta saate rohkem informatsiooni Facebooki lehel või http://www.kutsekatooted.ee/notebase/

 

 

Jaga postitust:
Tsenter