TSENTRI ja Swedbanki ürituse videod on järelvaadatavad

Avaldatud: 28 oktoober, 2019

Ettevõtlusnädalal, 8. okt TSENTRIS toimunud teemahommiku videod on järelevaadatavad esinejate kaupa:

Indrek Seppo, Marduk. AI (tehisintellekti) puhul on põhiprobleem selles, et ettevõtted ei tea, mis on võimalik ja oskajad (kellest suurem osa täna veel tudengid) ei tea, mis on vajalik.

Raul Kirsimäe. Eesti tööstuse tänasest olukorrast ja valikutest. Swedbank viis sel aastal läbi uuringu, milles uuriti millistesse uutesse tehnoloogiatesse plaanivad ettevõtted investeerida ja milliseid tulemusi ettevõtted loodavad saavutada. Samuti uuriti, miks on vajalik investeeringute suurendamine ja kui suur mõju sellel ettevõtte tulemustele olla võib.

Tõnu Mertsina, Swedbank. Kuhu liigub Eesti majandus?

Anneli Saaroja. ADAPTER on Eesti teadus- ja arendusasutuste vaheline koostöövõrgustik, mille eesmärgiks on lihtsalt ja kiirelt viia kokku ettevõtjad ning teadlased. Näitame, kuidas ühe kontaktpunkti kaudu saab ettevõte juurdepääsu enam kui 3500 teadlase ja inseneri teadmistele ja oskustele.

Tiit Sepp, STACC. Excelist tehisintellektini. Igas tootvas ettevõttes on alati palju protsesse, mille kohta kogutakse andmeid. Räägime, kuidas saab andmetabelitele lihtsa peale vaatamise abil panna arvuti andmeid ise automaatselt analüüsima ning kuidas õpetada välja lihtsaid masinõppe mudeleid, mille abil tootmist optimeerida.

Vaata kõiki videosid ja slaidiesitlusi siit

 

 

Jaga postitust:
Tsenter