TSENTRI juhina asub tööle Riho Tiivel

Avaldatud: 3. oktoober, 2022

Alates 3. oktoobrist asub TSENTRI uue juhina tööle tootedisainer Riho Tiivel. Tema enda sõnul loodab ta edendada TSENTRIT veelgi rohkem puidu-alaste teadmiste koondumiskohaks, millest sünniks kasu nii Eesti puidutööstusele tervikuna kui ka samas valdkonnas tegutsevatele partneritele lähiriikides. 

Riho Tiivel on läbinud Tartu Kunstikooli õppekava (2000) vana mööbli restaureerimise ja uue kujundamise erialal. Pärast seda omandas ta Eesti Kunstiakadeemias tootedisaini magistrikraadi (2005) ja töötas viimati disaini valdkonna õppejõuna Kõrgemas Kunstikoolis Pallas mööbliosakonnas. Lisaks õppejõu tööle oli Riho Tiivel samas õppeasutuses ka mööbliosakonna juhi abi, koordineerides osakonda nii personali kui ka organisatoorse poole pealt. Kunstialane põhjalik haridus ning eelnev kogemus erinevate disainiprojektidega annab talle laiapõhjalised teadmised omatoodete loomisel ja hea arusaamise, millised tooted võiksid olla edukad. 

Võrumaa Kutsehariduskeskuse kompetentsikeskuse TSENTER senine juht Mart Nilson jätkab arendusjuhina. Tema kureerida jäävad mitmed projektid nii tootearenduse kui robotiseerimise teemal.

Jaga postitust:
Tsenter