TSENTRISSE tulnud päringutest on kolmandik sektori ettevõtetelt

Avaldatud: 6. aprill, 2018

Merle Tsirk

Viimase poole aasta jooksul on TSENTRISSE tulnud u 350 päringut, millest ligi kolmandik on puidu- ja mööblisektori ettevõtetelt. Seega saabub TSENTRISSE igal tööpäeval u 3 päringut (siia hulka pole arvestatud telefoni teel või kodulehe infoaknas esitatud lihtsamad küsimused-infojagamised).

Sektori ettevõtted on teinud kõige rohkem päringuid printimise teenusele, järgnevad viimistlusteenus ning erinevad nõustamised, nt kuidas oma toodet arendada või muu infopäring.

Väljastpoolt puidusektorit on tulnud kõige rohkem päringuid erinevatele printimise teenustele alustades foto printimisest puidule ja lõpetades fotoseina printimisega.

Suure osa päringutest moodustavad erinevad meened spordivõistlustele, ettevõtlusauhindadeks või logotoodetele.

Viimase poole aasta jooksul on TSENTRISSE tee leidnud järjest rohkem start-up`e oma uudsete ideedega, mida soovitakse arendada, prototüüpida ning teha väikseseeriaid.

Umbes kolmandik päringutest läheb töösse, puidu- ja mööblisektori ettevõtete päringutest lähevad töösse pooled päringud. Tööd mida pole võimalik TSENTRIS teha, suuname edasi peamiselt oma koostööpartneritele või mujale.

Päringute registreerimisega tegeleb TSENTRI büroojuht Merle Tsirk, tsenter@tsenter.ee

 

Jaga postitust:
Tsenter