“Tuleviku töökohtade programm” ootab asjalikke Võrumaa noori

Avaldatud: 4. aprill, 2018

Digiliblikas. Design by Tauno Erik
TSENTER ja Kagu-Eesti Puiduklaster kutsuvad Võrumaa noori osalema „Tuleviku töökohtade programmis“.
Noortel on võimalus kujundada oma unistuste töökoht juba tegutsevas puiduvaldkonna ettevõttes või käivitada ise uus ärisuund.
 
Programmi tegevuste hulka kuuluvad õppereisid Eesti puidu- ja mööbliettevõtetesse, aktiivõpe ja äriplaani koostamine. Otsime vastuseid küsimustele, kuidas noor näeks enda jaoks edu, ettevõtluse ja karjääri võimalusi, kui ühetegi head varianti ei paista; milliseid võimalusi avavad internet, robotid, sensorid, virtuaal- ja liitreaalsus, pilgu- ja emotsioonijälgimine mööbli ja puidu ettevõtetes ning kuidas uusi ideid võimalikult odavalt ja kiiresti testida ning keda appi kutsuda. Noored saavad programmi käigus näpunäited, kuidas Norra õppereisiks vajalik omaosalus teenida ning parimad pääsevad Norra õppereisile.

 

Projekti elluviimist toetab Võrumaa Partnerluskogu LEADER-programmi abil, läbi viivad kompetentsikeskus TSENTER ja Kagu-Eesti Puiduklaster. TSENTRI juht Kalev Kaarna tutvustab projekti lähemalt karjääripäeval Võrumaa Kutsehariduskeskuse Tehnomajas 19. aprillil kl 13.30. Projektiga on oodatud liituma kõik Võrumaa noored vanuses 15 kuni 25 aastat.
 
 
Projekti kontaktisik: Merle Tsirk. merle@tsenter.ee, tel 5301 0475
 

Projekti tegevusi kajastatakse jooksvalt aadressidel aadressil https://www.digiliblikas.ee/ 

ja Facebooki lehel https://www.facebook.com/digiliblikas/

Lisainfo projekti kohta: https://puiduklaster.ee/vorumaa-noorte-puiduettevotlikkuse-arendamine/

Jaga postitust:
Tsenter