Üleskutse puidu-ja mööbliettevõtjatele – tulge oma ideedega Garage48 Wood häkatonile!

Avaldatud: 5. oktoober, 2017

Tere tulemast Garage48 Wood häkatonile – see on üritus, mille eesmärgiks on ehitada esemelisi asju puidust ning lahendada puidu- ja mööblitööstuse väljakutseid vaid 48 tunniga! Üritusega toome innovatsiooni ja uusi lahendusi puidutööstusesse ja mööbli tootmise valdkonda ning viime omavahel kokku valdkonna tegevad praktiseerijad ja spetsialistid, disainerid ja arhitektid ning innovatsioonimeelsed inimesed. Puiduettevõtjad ja tegevad valdkonnas praktiseerijad on väga oodatud oma arendusideedega üritusele tulema, et praegusel hetkel lahendamist vajavatele küsimustele võimalikke lahendusi leida.

Me kutsume puuseppasid/tislereid, tehnolooge, konstruktoreid, insenere, puidutööstuse praktiseerijaid ja professionaale Eestist ja Lätist ning kirglikke juhtimiskogemusega inimesi oma ideesid ja oskusi ühendama ning ühiselt puidule uut lisandväärtust looma.
Disaineri/Arhitekti piletid on juba kibekiirelt välja müüdud!

Laseme kujutlusvõimel lennata! Häkatonil võib ehitada asju pisikestest disainielementidest tavasuuruses mööbliesemeni, puidust maja detailini või reaalse puitehitise näidise/mudelini.

PS. Üritus toimub inglise keeles!

Kuidas see käib? Garge48 häkaton algab reede õhtul ning osalejad, kellel on eelseisvaks nädalavahetuseks projektide ideed, esitlevad need ideed teistele kohaletulnutele. Ideedele, mis koguvad piisava arvu osalejaid ja oskusi, et projekt oleks 48 tunniga võimalik prototüübiks ehitada, antakse nädalavahetuse jooksul teostuseks roheline tuli. Seejärel algab intensiivne töö projektide kallal, mis kestab kuni pühapäeva õhtuni. Igakülgne tugi nii mentorite kui häkatoni ülesehituses tagab, et tiimid jõuavad oma prototüübid pühapäeva õhtuks valmis teha.

Garage48 Wood organiseerijateks on Garage48, Puidutöötlemise ja Mööblitootmise Kompetentsikeskus TSENTER ning Vidzeme Planning Region, Wood & Furniture projekti raames Interreg Estonia-Latvia programmis.

Üritus toimub Võrumaa Kutsehariduskeskuse Tehnomajas (Pärna 22, Väimela, Võru maakond), kus kohapealsed tööruumid, vahendid, materjalid ja tegevustiim toetavad esemeliste prototüüpide ehitamist.

Häkatoni pilet sisaldab ka transporti üritusele. Bussid sõidavad marsruutidel Tallinn-Tartu-Väimela ning Riia-Valmiera-Väimela. Täpse info busside kohta avaldame ürituse veebilehel ja Facebookis 10. oktoobril.
Et prototüüpide ehitamine häkatonil edukalt läheks, organiseerime eelüritused osalejatele nii Lätis kui Eestis, arutame ja arendame ideid ning anname nõu ideede esitlemiseks.
Eelüritused toimuvad ajavahemikus 12.-18. oktoober Riias, Valmieras, Väimelas, Tallinnas ja Tartus. Täpsem info saabub peagi.
PÜSI LAINEL!

Piiratud arv kohti üritusele on saadavad siit: https://piletimasin.ee/garage48-wood
Küsimuste korral kirjuta meile wood@garage48.org
Liitu meie Facebooki üritusega: https://www.facebook.com/events/355267614932470/

Ürituse finantseerijaks on Euroopa Regionaalfond, Interreg Estonia-Latvia programmi Wood & Furniture projekti raames ning kaasfinantseerijaks Rahandusministeerium. Üritust toetab Võrumaa Kutsehariduskeskus.

Kohtumiseni!

Garage48 Wood tiim
Anu Piirisild, Lauri Semevsky, Laima Engere, Kadri Kõivik, Naula Dannenberga, Mara Rudite
wood@garage48.org

 

Jaga postitust:
Tsenter