Wermo juht näeb TSENTRIT ka tulevikus hea koostööpartnerina

Avaldatud: 8. oktoober, 2015

TSENTRI avapäeva eel tegi Wermo juhatuse liige Raul Vene väikese tagasivaate koostööle.

Vene sõnul on Wermo ja TSENTRI koostöö olnud jõukohaselt tihe ning TSENTER on Kagu-Eesti mööblitootjatele hea ja vajalik partner. Kuna siiani pole TSENTRIL olnud oma katsetamisvõimalusi ja laborit, siis on ta olnud vahendajaks probleemide lahendamisel. Vene toob siinkohal näite, kus Wermo otsis vastust küsimusele, miks mõned plaatmaterjalid nüritavad rohkem saekettaid ja kas plaadid vastavad kehtestatud normidele. TSENTRI kaudu saadi abi ja vastus Tallinna Tehnikaülikoolist. Kahe plaadi mineraalainete sisaldus oli kõvasti üle normi ja ei vastanud tootja poolt toodud andmetele.

Wermo probleem lahendati ära koostöös TTÜ-ga, aga nüüd on TSENTRIL oma labor, mis võimaldab teha paljusid analüüse kohapeal. Aga see ei tähenda, et koostöö TTÜ ja teiste teadusasutustega väheneks.

Küsimusele, milline on TSENTER kolme aasta pärast, vastab Vene kõhklemata, et tegemist on kompetentse ning elujõulise partneriga, kellelt saab teadmisi ja abi uute toodete väikepartiide testimisel. Tootjatel on alati mingi tootesortiment, mille tootmiseks endal võimekus puudub ja siis on TSENTER hea partnerina olemas.

 

Jaga postitust:
Tsenter