Puidust kraanikausis saab väikest last pesta

Avaldatud: 29. juuni, 2022

Võrumaal kompetentsikeskuses TSENTER on välja arendatud puidust kraanikauss, mis on piisavalt sügav ja nii praktiline, et seal saab hõlpsalt isegi väikest last pesta.

Puidust kraanikausi arendus sai tõuke TSENTRIS töötava Antsu isiklikest vajadustest. Kui peresse sünnib väikseid lapsi, siis on pidevalt vaja neid pesta ja igakord ei taha või ei saa last vanni panna. Kuna kraanikausid on tihti külmad või ebasobiva kujuga, siis seal last pesta pole kuigi mugav. Samuti meeldib väikestel lastel kraanikausis istuda ja mängida.

Seega otsustas TSENTRI meeskond Antsu juhtimisel välja töötada puidust kraanikausi mudeli. Kraanikausi sügavus tehti selline, et vesi ei pritsi välja ja ei ole teravat äärt. Boonuseks on veel see, et kauss on tööpinnaga tasa, ei ole vuuki ning silikoonimisvajadust. Töötasapinna võib teha nii suure, kui vajadus on, aga kraanikauss on standardsuurusega.

Kuna arendustööd on tihti väga kallid ja väiksematel mööblitootjatel pole sagedasti ressurssi arenduseks, siis kompetentsikeskus on valinud mõned nišitooted arendusse. Välja on töötatud eakatele mõeldusd voodikomplekt, ergonoomiline laud ja põlvepink kodus töötamiseks. Neid tooteid võib iga Eesti mööblitootja tegema hakata ja TSENTRIST saab tasuta joonised.

Seega, kui te tahate puidust midagi põnevat arendada, siis TSENTER on just see õige koht, kuhu pöörduda – abi saab alates joonistest kuni valmis tooteni. Ja kui soovite oma koju ägedat puidust kraanikaussi, siis öelge oma köögi- või vannitoamööbli tootjale, et TSENTER saab nõu ja jõuga abiks olla.

Fotosessioon Antsu juures. Fotograaf Tauno Erik. Aitäh väikesele modellile, kes rõõmuga kaas lõi.

Info ettevõtjale 

TSENTRIS arendatud puidust kraanikausi tegemine 

TSENTER pakub omalt poolt freesitud kraanikausiosa, töötasapinna saab sinna juurde monteerida vastavalt tellija soovile. 

Rahast

  • 5-teljelisel CNC-l tuleb kraanikausi osa hind 450 €, 2 puhul 2 x 330 € (tera vaja sisse panna ja seadistada). Päevas jõuab freesida 2 tk, suurema koguse puhul saab veidi alla tulla. Kraanikausi materjal on hinna sees.
  • Töötasapinna freesimine u 100 € olenevalt suurusest ja kujust (selle teenuse saab TSENTER sisse osta, aga võite ise teha). Materjal ei ole hinna sees.
  • Viimistlus koos kokku-monteerimisega on u 200 € (sh lihv, kraanikausi montaaž tasapinna külge). Eeldame muidugi, et teete seda ise, aga TSENTER saab vajadusel tuge pakkuda.
  • Äravool ja segisti ei kuulu komplekti.

Miks üldse selline kraanikauss?

  • Sügav, ei pritsi vett välja
  • Töötasapinnaga tasa, ei vaja vuukimist
  • Näeb lihtsalt väga kena välja 😊

Lisainfo pildil oleva kraanikausi kohta

  • Kasutusel olnud üle aasta, asub vannitoas.
  • On kasutatud tavalisi, mittesööbiva toimega pesuaineid.

Lisainfo ja tellimine: tsenter@tsenter.ee

Kirja pani Hille Lillemägi, hille@tsenter.ee

 

Jaga postitust:
Tsenter