Teadmised ja oskused on nagu tööriistakast – mida rohkem tööriistu, seda rohkem võimalusi

Puidutöötlemise õpik

Puidutöötlemise õpik on bakalaureuse- ja rakenduskõrghariduse tehnikaalade üliõpilastele mõeldud õpik, mis katab puidutöötlemise põhi- ja eriõppeaineid, sealhulgas puitmaterjalid, puidu kuivatamise ja puidukaitse. Õpik keskendub puidu ehitusele vaid niivõrd, kui see on vajalik puidutöötlemise tehnoloogiliste protsesside kavandamiseks ja tööriistade valikuks.

Puiduterminoloogia sõnastik

Puiduterminoloogia sõnastiku aluseks on Tallinna Tehnikaülikooli koostatud õppematerjal. Sõnastikus on terminid 5 keeles koos eestikeelse seletusega.

Furnituurikalkulaator

Furnituuri sobivuskalkulaator aitab konstruktoril leida parima lahenduse korpusmööbli detailide ühendamiseks. Hetkel on saadaval demoversioon, rakendust arendatakse edasi.

Kannatlikku meelt – rakenduse laadimine võtab aega.

furnituuri sobivuskalkulaator

Õpilasfirmad

Nõustame ja toetame puidu ja puidupõhiste materjalidega tegelevaid õpilasfirmasid tootearenduse ja prototüüpimise protsessis, et aidata neil jõuda müügipotentsiaaliga puidust tooteni.

Oskusteabe andmebaas

Tulevikus leiad siit oskusteabe andmebaasi, kuhu saab olema koondatud puidu ja mööbli valdkonnaga seotud teave puidu ja puitmaterjalide töötlemise, mööbli tootmise ning tööstuse parimate praktikate kohta. Andmebaasist leiad teadusartikleid, tehnilisi juhendeid, koolitus- ja lugemismaterjale, mis aitavad omandada ja täiendada valdkonna teadmisi ja oskusi.

Katselaborid

Katselaborite tabelist leiad infot, millises asutuses saab Eestis katsetada puidust ja puidupõhiseid materjale ning tooteid.

Kogemuslood

Developed by Reaktiiv