Uus rakendus: furnituuri sobivuskalkulaator

Avaldatud: 20. detsember, 2023

TSENTRI kodulehelt (kalendri kohalt) leiab furnituuride valiku rakenduse-kalkulaatori. Esialgu on tegemist demoversiooniga ja rakenduse arendamine ja täiendamine toimub edasi.

Furnituuri sobivuskalkulaator aitab konstruktoril leida parimat lahendust korpusmööbli detailide ühendamiseks.

Arvestada tuleks seejuures konstruktsioonilisi nõudmisi ja tootmise tehnilist võimekust. Projekti eesmärk on integreerida rakendusse erinevaid, tuntuid või vähem tuntuid konstruktsiooni furnituure.

Kasutajatel tuleb rakenduses valida konstruktsioonilised tingimused, nagu avatavad või mitteavatavad lahendused ning kas kasutatav furnituur võib olla nähtav või mitte jne. Lisaks on oluline arvestada ettevõtte tehnilise võimekusega, sealhulgas milliseid seadmeid ja tehnilisi võimalusi ettevõttel kasutada on.

Furnituurile antakse vastavalt nendele kriteeriumitele hinnang ja järjestatakse sobivuse järgi esmalt konstruktsioonilise ja seejärel tehnoloogiliste kriteeriumite järgi. Tulemuseks tuuakse kuus kõige täpsemini tingimustele vastavat furnituuri. Tulemusele klikkides saab täpsema info ja kirjeldusi furnituuri kohta.

Tegemist on esmase demoversiooniga, mille eesmärk on testida võimalikke tõrkeid ja leida parim lahendus rakenduse edaspidiseks arenduseks. Demoversioonis materjali paksus ja koostu sügavus lõpptulemust ei mõjuta, kuid perspektiivis annavad need andmed täpsema furnituuri mõõdu ja koguse ühe sõlme lahendamiseks.

Demoversioonis toimub valiku tegemine 12 erineva furnituuri vahel. Ettevalmistuses on hetkel kokku üle 30 erineva nurga-lahenduse.

Rakendus asub https://tsenterapp.onrender.com

Ootame teid katsetama ja tagasisidet andma. Iga nõuanne ja konstruktiivne kriitika on oodatud.

Rakenduse esmane käivitamine võib võtta aega umbes üks minut. Palume kannatlikkust.

Küsimuste ja ettepanekute korral palume kirjutada ants@tsenter.ee või erkki@tsenter.ee

 

Jaga postitust:
Tsenter